У чернівецькому музеї відкриють виставку мистецького проекту «Нові імена України»

Український проект «Нові імена» має на меті відшукати талановиту молодь та сприяти її розвитку повідомляє Pogliad.ua, інформує сайт Chernivtsi-trend.in.ua

«Нові імена України» – це мистецький проект, який  був започаткований у 1991-му році Українським фондом культури. Цей проект покликаний відшукати талановиту молодь та сприяти її розвитку у таких галузях: література, музика, образотворче мистецтво та народна творчість.

Щорічно у рамках проекту  «Нові імена України» проводиться обласний огляд-конкурс в якому приймають участь талановиті учні музичних та художніх шкіл, а також студенти мистецьких навчальних закладів Чернівецької області віком від 6 до 18 років.

Цього року кращі учні 12-ти шкіл Буковини та студенти 4-х ВНЗ братимуть участь в конкурсі, у номінаціях «Народне мистецтво» та «Образотворче мистецтво». Юні конкурсанти демонструватимуть глядачам свої кращі творчі роботи у різних напрямках. За результатами конкурсу будуть визначені переможці, роботи яких попрямують до Києва на останній етап Всеукраїнської мистецької програми.

За роки існування програми «Нові імена України» талановиті учні художніх шкіл Буковини неодноразово ставали переможцями конкурсу – лауреатами і дипломантами. Це свідчить про високий рівень фахового навчання у мистецьких закладах області. Зокрема, минулого року в обласному етапі конкурсу взяли участь 28 талановитих учасників, 12 з яких здобули перемогу, а шестеро юних талантів представляли Чернівецьку область в Українському фонді культури і стали дипломантами конкурсу.

У рамках обласного етапу конкурсу у залі Чернівецького обласного художнього музею відбудеться виставка творчих доробків учнів та студентів мистецьких закладів. Відкриття виставки-конкурсу  відбудеться 5 березня 2019 року о 16:00.

Comments

.,.,.,.