Фермер з Буковини став учасником команди Потапа на «Голосі країни»

Вчора ввечері на телеканалі «1+1» показали останній етап сліпих прослуховувань у шоу «Голос країни». Нагадаємо, що наразі уже триває 9-й сезон популярного пісенного проекту, інформує Сhernivtsi-trend.

Одним з останніх учасників став буковинець Артем Банар з Хотина. Він проникливо виконав пісню Джамали “Обещание”. Пісня є саундтреком до кінофільму “Моя бабуся Фанні Каплан».

Фермер з Буковини розвернув крісла аж трьох тренерів – Тіни, Потапа та Монатіка. Коли тренери повернули, то 24-річний хлопець розповів про себе. Виявилося, що батьки Артема фермери і він їм допомагає вдома, але, не зважаючи на це, молодий чоловік завжди мріяв про сцену.

Довго не думаючи, Артем обрав і пішов до команди Потапа, у якого лишалося ще одне – 16-те місце. Тобто виконавець став останнім учасником його команди.

Цього разу продюсери “Голосу” змінили правила і додали ще по одному екстра-місцю до команд тренерів. Тож поборотися за учасника знову мали можливість Тіна і MONATIK, які сформували свої команди раніше.

Нагадаємо, що двома тижнями раніше на телеканалі «1+1» під час четвертого дня прослуховувань Олександр Мельник з Чернівців потрапив у команду Потапа, бо до нього розвернувся лише репер.

Заспівав Олександр пісню «Кохання» і як виявилось лікар може співати не гірше, аніж професійний вокаліст. На жаль до хлопця розвернувся лише Потап, але інші тренери оцінили манеру виконання і тембр молодого лікаря. Тіна відзначила, що у голосі хлопця «багато любові».

Нагадуємо, що у перший день прослуховувань талановита Марина Фіжделюк з Буковини розвернула крісла усіх чотирьох тренерів. Буковиночка пішла до команди Дан Балана та навіть показала йому як танцювати гуцульські народні танці. Дівчина розповіла, що прийшла на проект, щоб весь світ дізналися про неповторні традиції гуцулів.

 

Comments

.,.,.,.