DaKooka презентувала нову композицію “Стук” та відеороботу на неї

У минулому році співачка  випустила EP і альбом, а вже на початку 2019-го презентувала збірку, де оновила версії старих пісень. Наразі співачка випустила повноцінну нову композицію та кліп, інформує slukh.media, пише Сhernivtsi-trend.
“Якщо ми правильно зрозуміли сюжет, то перед нами чергова історія кохання без хепі-енду”, – пише видання.

DaKooka (Катерина Єременко) – це молода співачка родом з Чернівців. Народилася 29 листопада 1993 року. Створює музику у електронному стилі.

Першу пісню Катя написала в 18 років і виклала її в соціальну мережу “Вконтакте”. Потім з’явилися ще композиції, після яких вона почала виступати в пабах рідного міста і отримувала за це певну оплату.

Після закінчення музичної школи, за повчанням матері, Катя пішла вчитися в інститут харчової промисловості. Однак вельми швидко дівчина зрозуміла, що дана професія їй не підходить і почала займатися музикою. Щоб розвиватися у цьому напрямку більш професійно переїхала до Києва.

Альбом “Radha” (ім’я богині любові в індуїзмі) є першим англомовним альбомом виконавиці, який вийшов в березні 2015 року. 12 пісень (1 російською і 11 англійською мовами) були записані на студії в Тернополі під назвою “Шпиталь Рекордс”, мастеринг здійснювався “На Хаті Рекордз”.

У даній платівці простежується суміш таких жанрів, як тріп-хоп, інді-рок і реггі, що внаслідок унікального звучання привернуло до себе багатьох слухачів не тільки в Україні, а й за її межами.

Як каже сама DaKooka, у неї накопичилася достатньо велика кількість пісень іноземною мовою, і вона прийняла рішення випустити і забути їх: пройти певний етап у творчості, щоб впевнено дивитися вперед і не озиратися. У 2016 році був випущений міні-альбом з 4 пісень під назвою “Дуже весело з моїми друзями”.

У 2017 році DaKooka взяла участь в українському вокальному проекті “Голос країни 7”. Вона до етапу нокаутів виступала під ім’ям Катерина, приховуючи своє обличчя в масці, і відкрилася глядачеві лише в той момент, коли закінчила свою участь. Піти на проект виконавицю підштовхнув лист від режисера з каналу “1 + 1” Діми Гука, який є її знайомим. Він повідомив, що йде набір на “Голос країни” і він кличе Катю прийти на кастинг. У той час дівчина була самотньою, тому шукала підтримку і нові знайомства. ДаКука вважала, що зможе подружитися з багатьма виконавцями, але це було розчарування – атмосфера між конкурсантами була сильно напруженою.

Comments

.,.,.,.