Легендарна ДахаБраха виступить завтра у Чернівцях

На чернівчан чекає незабутній концерт завтра ввечері. Концерт унікального самобутнього та легендарного гурту ДахаБраха відбудеться у Чернівцях 21 листопада у музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської, інформують «Чернівці. trend».

На глядачів дійства чекає своєрідний культурний шок. Драйвові барабани, оригінальна подача вокального виконання та навіть читання репу – все це заставить серце битися швидше під запальні ритми музики. Більше 10 років тому, український гурт у складі трьох дівчат та їхнього незмінного супутника завоював серця прихильників в Україні та у Європі.

Цього літа ДахаБраха другий раз виступила на одному з найбільших європейських музичних фестивалів Sziget в Угорщині. А нещодавно, на початку осені групою був записаний студійний живий запис для американської радіостанції KEXP, I,  також зіграли композицію «Шо з-під дуба» в шоу «Laterwith Jools Holland» на британському телеканалі BBC Two , де разом з ДахаБраха гостями концерту були The Weeknd, The Libertines і Девід Гілмор. Музичний гурт є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Виконавці постають перед глядачами у високих гуцульських шапках та народному вбранні, але при цьому видають весь спектр звуку у стилі етно-хаус. Тим хто любить українську народну музику у сучасному оранжування має сподобатися дивовижний виступ ДахиБрахи. Самі свій стиль музиканти характеризують, як «етнічний хаос» - набір різних народних складових. Свої композиції музиканти грають, застосовуючи широкий спектр інструментів.

У музикантів щільний гастрольний графік, але наразі триває великий музичний тур виконавців і вони презентують свою нову програму.

Коментарі