Гурт KAZKA у складі якого є музикант з Буковини, побореться за право поїхати на “Євробачення”

16 лютого відбувся другий півфінал Національного відбору на пісенний конкурс “Євробачення 2019”. Декілька телеканалів транслювали прямий ефір з конкурсу, а прихильники своїх артистів затамувавши подих спостерігали за музичним дійством інформує Сhernivtsi-trend.

Хто ж ті щасливчики, яким вдалося потрапити до фіналу Нацвідбору?

У 2-гому півфіналу конкурсу, взяли участь 8 найкращих вокалістів України: Ivan NAVI, ANNA MARIA, KAZKA, КiRA MAZUR, LAUD, KHAYAT, Braii, Freedom jazz.

У журі Нацвідбору у 2019-му та вже котрий рік поспіль – Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов. Серед восьми професійні музиканти вибирали трьох учасників, які пройшли у фінал конкурсу.

На суддях, однак, була лише половина відповідальності за вибір. Адже організатори відбору сподіваються дізнатися думку телеглядачів, тому половину балів мають додати саме вони. За допомогою смс-голосування ми дізнаємося, хто таки поїде цього року у Тель-Авів (Ізраїль).

Отож, за підсумками загального голосування у фінал Національного відбору виходять: KAZKA – вона отримала 12 балів, ANNA MARIA – у них також 12 балів і Freedom jazz з 16 балами. Дівчата з джазового гурту запалили не по-дитячому і це попри на те, одна з учасниць гурту вагітна і знаходиться на восьмому місяці. Сергій Притула пожартував, що учасників на сцені аж сім, а за правилами відборів на Євробачення може претендувати колектив, який має до 6-ти учасників. Також, як відомо у гурті KAZKA є музикант з Буковини Дмитро Мазуряк. Хлопець віртуозно грає на сопілці. Також Дмитро грає на дримбі, сопілці, трембіті, цимбалах, бубні.

Щодо виступу гурту, то солістку KAZKA покритикували за неточності у вокалі, але Андрій Данилко захистив музикантів і сказав, що певно недоброзичливці їм не пробачили такого шаленого успіху і заздрять.

 

Comments