У Чернівцях відбудеться прем’єра комедійної вистави з Лілією Ребрик

У Чернівцях напередодні 8-го березня відбудеться чимало цікавих заходів. Особливо багато концертів та вистав буде для представниць прекрасної статті, інформує Сhernivtsi-trend.

Прем’єра комедії «Жінка над нами» відбудеться 6-го березня у Чернівцях. Комедійна вистава з відомою ведучою і актрисою з Чернівців Лілією Ребрик, народним артистом України Лесем Задніпровським і заслуженим артистом України Костянтином Костишиним відбудеться о 19. 00, 6-го березня у Чернівецькому драмтеатрі ім. О. Кобилянської. Чернівчан запрошують насолодитися іскрометним гумором з італійським сюжетом. Історія розповідає про журналістку у яку закохується підстаркуватий політик і прагне завойовувати її серце обманом. Італійські пристрасті за участю зіркового складу акторської трупи покликані підняти настрій глядачам та відволікти їх від своїх буденних клопотів. Тож квитки на виставу можуть стати чудовим подарунком коханій на 8-ме березня.

 Також у березні у Чернівцях відбудеться декілька великих концертів від українських артистів. У Чернівцях 1-го березня виступить Наталія Могилевська, квитки на Могилевську можна купити від 350 гривень. На концерті обіцяють і нові пісні артистки і улюблені шлягери прихильників творчості Народної артистки.

Також,12-го березня чернівчанкам заспіває Pianoбой, квитки можна придбати онлайн за 200-550 гривень.

А 30-го березня можна відвідати виступ українського молодіжного гурту «Один у Каное». Концерт гурту відбудеться у Чернівецькій обласній філармонії. Вперше у Чернівцях відбудеться великий сольний концерт «Один у Каное», а минулого року музиканти виступали у концерт-холі нічного клубу «Dolce club».

 

 

Comments

.,.,.,.