Театр «Віримо!» завітає у Чернівці з трьома виставами

 

У перший місяць зими у Чернівці завітає дніпровський молодіжний театр «Віримо!». Креативний театр пропонує чернівчанам три вистави: «Orgia», «Метод Грьонхольма», «Забути Герострата», пише сайт chernigiv-trend.in.ua.

Програма запланованих вистав

8 грудня

Відбудеться показ вистави «Orgia» (смертельний диспут) на основі драматичної поеми Лесі Українки, яка осмислює поняття «митець», «поневолення», «індивідуальність», «культура». Дослідник творчості Лесі Українки А. Ніковський говорить про екзотичність сюжету та драматизм у її творі. Тому ця поема якнайкраще оживе на сцені. Вистава задумана до 150 річчя від дня народження Лесі Українки, яке відзначають цього року.

9 грудня

Театр «Віримо!» порадує чернівчан історією про незвичайну співбесіду у виставі «Метод Грьонхольма». Чотири претенденти на одну вакансію зустрінуться із таємницями. Організатори попереджають, що розв’язка цієї історії буде несподіваною. Любителям психології та парадоксальних елементів обов’язково варто відвідати цю виставу. Зазначаємо, що вистава поставлена за п’єсою каталонського драматурга, сценариста,  перекладача Хорді Гальсерана.

10 грудня

Відбудеться показ трагікомедії «Забути Герострата» за п’єсою Григорія Горіна, який оповідає про спалений храм Артеміди у грецькому містечку Ефесі (четверте століття до нашої ери). Вистава «Забути Герострата» здобула декілька нагород, які підтверджують, що спектакль вартий глядацької уваги. Вистава проходить мовою оригіналу.

Чому варто відвідати вистави театру «Віримо!»?

Відповідь на це питання можна віднайти в описі на Фейсбук-сторінці самого театру, де вони щиро пишуть:     

«Віримо!» – не тільки назва театру. Це – наш статут і конституція. Ми віримо, що наші автори – генії; віримо, що нам під силу будь-які творчі завдання; віримо, що наші глядачі шукають в театрі серйозної розмови. Ми віримо, що зі сцени потрібно розповідати тільки ті історії, що роблять людину сильнішою та світлішою». 

Вистави проходять на високому рівні:

  • на сцені драматичні твори, які митці інтерпретують по новому, зберігають індивідуальність кожного автора;
  • креативність та бажання до експериментів;
  • детально підібраний одяг для акторів, що відображають дух героїв;
  • професійна гра акторів.

Додатково повідомляємо, що театр розпочав свою роботу 16 вересня 1991 року. Режисер вистав Володимир Петренко – заслужений діяч мистецтв України, художник-постановник –  Марія Пашкурова-Петренко.

Фото з Фейсбук-сторінки Театру «Вірим» 

Comments

.,.,.,.