Дві співачки з Буковини планують виступити на “Пісні року” у Москві

Дві відомі співачки, що народилися у Чернівецькій області планують вкотре виступити на фестивалі “Пісня року”, що проходитиме у Москві. Далі на chernivtsi-trend.

Йдеться про Софію Ротару та Ані Лорак, пише видання molbuk.ua.

Таку інформацію опублікували на офіційній сторінці фестивалю “Пісня року” в Інстаграмі. Фестиваль, на сцені якого виступатимуть Ані Лорак та Софія Ротару відбудеться у Москві 4 грудня. 

У дописі зазначається, що цьогоріч “Пісні року” виповнюється 50 років. Відсвяткувати ювілей планують новорічною телевізійною зйомкою за участю відомих артистів. Зазначається, що у цьому концерті візьмуть участь як молоді відомі зірки, так і метри естради, найбільш улюблені та яскраві артисти.

У минулому році Софія Ротару також виступала на цьому фестивалі та виконала на сцені Москви легендарну “Червону руту”. Співачка Ані Лорак минулого року також виступала на цьому фестивалі. 

Виступи співачок на території Росії обурили багатьох українців. Наприклад, Софія Ротару у 2021 році уже виступала на конкурсі “Нова хвиля” і підпала під критику українського продюсера та шоумена Ігоря Кондратюка. Ані Лорак же цьогоріч вперше за 7 років виступила з концертом в Одесі, у соцмережах співачці погрожували, проте сам концерт пройшов досить спокійно. 

1

Що відомо про фестиваль “Пісня року”

Шоу “Пісня року” в Москві проходить щороку та цьогоріч відбудеться в палаці спорту Мегаспорт у Москві 4 грудня. На початку січня цю трансляцію вже зможуть подивитися по телевізору. Відвідувачі концерту мають надати ковідний паспорт. 

Це шоу вже біля 50 років залишається одним з найпопулярніших проєктів Росії. Щороку на “Пісні року” виступають найпопулярніші артисти і це завжди збирає повний зал глядачів.

Виступають на сцені не лише російські, але, на жаль, і українські артисти. Від початку війни на “Пісні року” в Росії нагороди свого часу отримували Віра Брежнева, Таїсія Повалій, Світлана Лобода, Ані Лорак та Софія Ротару.

Українці в соцмережах висловлюють своє обурення щодо цієї ситуації і вважають, що співаків, які виступають на території агресора не варто впускати в Україну та підтримувати. Таку ж думку поділяють і багато українських артистів, які працюють на території нашої держави. 

Нагадаємо, що вищезгадуваній  Софії Ротару цьогоріч вручили нагороду  “Національна легенда України”.

Comments

.,.,.,.