Буковинців запрошують на кастинг фільму чернівецького режисера

Кінорежисер із Чернівців Дмитро Сухолиткий-Собчук працює над розробкою свого нового проекту – фільму «Памфір», реліз якої запланований на 2022 рік. Наразі вже готові сценарій і знайдені місця майбутніх зйомок, проте режисер не підібрав ще всіх акторів. У зв’язку із цим він оголошує кастинг на одну з головних ролей, пан Дмитро шукає хлопця віком 13-15 років. Про умови і нюанси роботи читайте у матеріалі на chernivtsi-trend.in.

За словами автора проекту, він не акцентуватиме увагу на акторському досвіді, тобто навіть без набутої раніше майстерності є можливість потрапити у каст фільму. Головна умова, необхідна для прийняття на роль – хлопець має бути родом із Чернівецької області або ж Прикарпаття, оскільки важливим нюансом є збереження у стрічці автентичних діалектів та атмосфери Західної України. Звісно, участь у проекті оплачується. Для запрошення на кастинг необхідно надіслати фото, вік і телефон на пошту [email protected] або ж у Viber чи Telegram (+380936998383).

Детальніше про сам фільм. Сюжет «Памфіру» зосереджений на сім’ї та стосунках у родині. В центрі уваги – надлом особистості, який відбувається у результаті якихось серйозних життєвих обставин і пережитих потрясінь. Всі події будуть розгортатимуться на фоні підготовки мешканців населеного пункту до святкування Маланки, тож режисер обіцяє справжню феєрію кольорів, музики, танців, образів і містики. А ще – зіткнення двох світів: реального та фантастичного.

Знімати фільм будуть на прикордонних територіях Чернівецької та Івано-Франківської областей. За словами Дмитра Сухолиткого-Собчука, саме ті місцевості найкраще підходять для передачі збереженого автентичного колориту, гри з пейзажами та локаціями, а також ментальністю жителів. Все навколо кидатиме у вирій атмосферної герметичності, замкнутості не тільки простору, але й часу. До речі, фільм отримав фінансову підтримку від Українського культурного фонду і став учасником Каннського міжнародного кінофестивалю.

Comments

.,.,.,.