Чернівецький облмуздрамтеатр імені Ольги Кобилянської запрошує глядачів на новий прем’єрний сезон

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської жваво готується до відкриття нового 90-го театрального сезону, який розпочнеться у вересні. Про це повідомила адміністрація театру, розмістивши на офіційному сайті афішу із запланованими виставами. Згідно розкладу, на глядачів чекатимуть прем’єри на основі кількох всесвітньо відомих творів, а також нові локації. Більш детально читайте у матеріалі на chernivtsi-trend.in.

За словами Людмили Скрипки, головної режисерки Чернівецького облмуздрамтеатру ім. О. Кобилянської, всі засумували за театральними розвагами, як співробітники й актори, так і глядачі. Тому наразі проходять репетиції та відновлюється репертуар, адже через довготривале закриття театру досить багато вистав перестали бути актуальними для чернівчан. Тому було вирішено оновити перелік творів, і у вересні глядачам представлять дві прем’єри: «Тітонька на мільйон» і «Подорожі з ангелом».

Перша вистава – це бальзам для усіх, хто втомився від карантину та відсутності культурних заходів.  Комедія в стилі рок-н-рол покликана розважити публіку, розвеселити і змусити забути про ситуацію навколо. Друга вистава навпаки змусить замислитися про важливі життєві питання, як от сімейні цінності, стосунки між родичами, духовність та мораль. Така собі драма-притча про стосунки матері та двох дорослих синів, які не можуть ніяк знайти спільну мову.

Людмила Скрипка запевняє, що підготовка до сезону проходить із дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів: актори та співробітники театру користуються захисними масками і дезінфікуючими рідинами, приміщення театру постійно провітрюють та ретельно прибирають. Так само будуть свідомо підходити до організації та проведення виступів. Оскільки заборонено збирати у закритому приміщенні великі скупчення людей, то кількість квитків буде обмежена, а місця розділені так, щоб між глядачами була безпечна відстань.  

Comments

.,.,.,.