Приєднуйтеся до «Писанка Challenge» разом із Чернівецькою ОДА

Чернівецька обласна державна адміністрація запускає челендж для всіх охочих буковинців під назвою «Писанка Challenge», суть якої – креативно та унікально розмалювати писанку, оприлюднивши при цьому свою роботу у соціальних мережах. Таким чином організатори планують, по-перше, згуртувати населення до спільної розваги, по-друге, відсвяткувати нестандартним способом Пасху в умовах надзвичайної ситуації, та по-третє, сформувати у буковинців, як молодих, так і дорослих, громадянську свідомість й ідентичність. Повідомляє про подію chernivtsi-trend.in.

Аби взяти участь у челенджі, необхідно розмалювати власноруч писанку та оприлюднити результат у соціальних мережах на своїй особистих акаунтах. Як зазначено на сайті установи, у різних регіонах Буковини є свої секрети, техніки, символи, які передаються від матері доньці крізь покоління.

«Кожна писанка – це ніби маленький світ. Тож закликаємо поділитися власними витворами мистецтва з усім світом».

Щоб стати учасником чи учасницею «Писанка Challenge», потрібно:

  1. створити власну унікальну писанку;
  2. розмістити на Фейсбук чи в Інстаграмі світлини власноруч виготовлених крашанок із відміткою сторінки Департаменту та додаванням хештегу #ПисанкаChallenge.

Тим, хто ще не опанував мистецтво писанкарства, Департамент пропонує долучитися до дистанційного навчання: в четвер, 16 квітня, о 10:00 на ютюб-каналі Департаменту стартують майстер-класи з опанування техніки розпису писанки від майстрів Буковини.

Для участі рекомендують заздалегідь підготувати необхідні матеріали:

  • куряче яйце;
  • оцет;
  • посудини із заготовленими розведеними натуральними барвниками;
  • паперові рушники або ганчірки;
  • писачок;
  • віск;
  • свічку;
  • олівець.

Департамент розіслав відповідного листа з умовами і проханням розповсюдити інформацію про акцію між керівниками закладів освіти, педагогічної, учнівської, студентської, батьківської спільнот, забезпечивши так їхню участь у заході.

Comments

.,.,.,.