Концерт світових хітів до Міжнародного жіночого дня у Чернівцях

5 березня у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка відбувся неймовірно колоритний, яскравий, мелодійно-запальний концерт від оркестру «Буковина», який зіграв світові хіти чернівчанам до Міжнародного жіночого дня під назвою «З любов’ю до вас». Святковий концерт диригував неймовірний Георгій Новаковський, який разом із музикантами оркестру присвятив найкрасивішій частині людства кілька годин незабутніх музичних вражень. Про деталі події читайте на chernivtsi-trend.in.

Артисти виконали відомі світові хіти, саундтреки з улюблених фільмів, молдовські замальовки та музичні твори українських композиторів. Георгій Новаковський розповів, що в його колективі 25 музикантів. Уже чотири роки оркестр виступає з концертами як в Україні, так і в багатьох містах країн Європейського союзу.

Над створенням концерту «З любов’ю до вас» працювали більше місяця. Присвятили захід до Міжнародного жіночого дня. Запланували подарувати енергію чудової музики, вокалу, танців – що і зробили в результаті. Отримали натомість багато емоцій щасливих глядачів, їхній гарний настрій, що, за словами головного диригенту, неймовірно приємно.

Він зауважує, що композиції для концертів обирає спільно з колективом, також дружина Людмила радить, що було б цікаво слухачам.  Наприклад, вокаліст Георгій Постевка презентував глядачам пісню «Feeling Good». Обрав саме цю композицію через її неповторне звучання. Всі вокалісти, які себе поважають, вважають цю тему за зразок того, що ти класний виконавець. Якщо ти співаєш такі складні речі, можеш вважати себе серйозним, професійним виконавцем.

Глядачі тричі викликали оркестр на біс. Кажуть, що зустріч із колективом — це завжди свято. Професіоналізм оркестру вражає своєю досконалістю, а в музику вкладено стільки тепла й енергії, що це неможливо передати словами. А у вечір концерту взагалі щастя було потрійне. Бо, крім музики, глядачі насолодилися вишуканими піснями і танцювальними номерами.

Comments

.,.,.,.