Перший інклюзивний туристичний маршрут у Чернівцях

У Чернівцях планують розробити спеціальний туристичний міський маршрут, який буде орієнтований суто на людей з особливими потребами. Про підготовку першого інклюзивного маршруту розпорядився Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, який створив робочу групу для формування ідей, знаходження шляхів вирішення супутніх проблем, реалізації на різних етапах тощо. Детально про нововведення розповість chernivtsi-trend.in.

Наголошуємо, що у місті Чернівці дуже погані справи з переміщенням для людей з особливими потребами. Ні центр, ані інші частини Чернівців не пристосовані до інклюзивного населення. Через це, на жаль, чернівчани, які мають проблеми з пересуванням, а також туристи дуже рідко відвідують культурні місця, оскільки не зможуть повноцінно там перебувати. Питання про створення більш комфортних умов на деяких об’єктах піднімали вже давно, багато з них втілили у життя, проте більша частина міста все ж залишається недоступною.  

Мер Олексій Каспрук звернув увагу на це недоопрацювання. За його словами, інклюзивний туристичний  маршрут відкриє ворота міста всім без винятку, допоможе підвищити авторитет Чернівців у рейтингу пристосованих до особливих людей міст України, зробить нас більш інноваційними, сучасними, модернізованими. До подібного вдосконалення зараз прийшло чимало українських міст, то чому ж Чернівці досі пасуть задніх?

До робочої групи входить чимало фахівців у своїй конкретній галузі, що дасть змогу повноцінно розкрити питання побудови,  передбачити будь-які моменти ще на етапі розробки. Таким чином, економія як часу, так і коштів. Група складається із чотирнадцяти осіб, якими керуватиме заступник міського голови Володимир Середюк. Серед членів команди присутні голова постійної комісії Чернівецької міської ради з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму, директор департаменту розвитку міської ради, екскурсоводи, керівник туристичного центру, начальники комунальних закладів, начальник управління житлового господарства тощо.

Отож працювати є кому. Сподіваємося на швидке та якісне втілення задуму у реальність!

Comments