Сергій Жадан презентує свої нові книги у Чернівцях

13 березня до Чернівців навідається у рамках свого всеукраїнського туру письменник і поет Сергій Жадан. Тут він презентує свої дві нові книги – збірку віршів «Список кораблів» і п’єсу «Хлібне перемир’я». Книги вийдуть у світ завдяки видавництву «MERIDIAN CZERNOWITZ». Саме воно займається організацією туру містами України. Повідомляє chernivtsi-trend.in.

На зустрічі з чернівчанами автор презентує свої нові доробки, влаштує фотограф-сесію, відповість на всі хвилюючі запитання присутніх, зачитає уривки з книг, продекламує деякі вірші, дасть автографи тощо. Всі поціновувачі творчості Сергія Жадана зможуть особисто поспілкуватися з письменником, розпитати про подальші творчі плани, дізнатися більше про перебіг наступного Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ, постійним учасником якого є Сергій Жадан.

Також супроводжувати автора по містах буде його добрий друг і за сумісництвом видавець та президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев. Він представить на зустрічі й старі книги Сергія, які раніше виходити у видавництві. Окрім друкованої версії паралельно зі збіркою «Список кораблів» вийде аудіокнига з начиткою автора від Першої української аудіокнигарні АБУК.

Окрім Чернівців, Сергій Жадан також відвідає Харків, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінницю та Київ. Він впевнений, що зустріч мине у колі дружному, привітному, за інтелектуальними дискусіями і вражаючими зіткненнями протилежних бачень. Саме заради подібних невеликих зустрічей із закоханими у літературу людьми письменник продовжує плідно працювати і радувати своїх фанатів новою яскравою книгою щорічно.

Стосовно презентованих творів, то події п’єси «Хлібне перемир’я» відбуваються влітку 2014 року і розповідають історію цілого покоління, історію стосунків між дітьми та батьками, історію зради й недовіри. А поетична збірка «Список кораблів», за твердженням автора, є його найінтимнішою і найболючішою книгою.

Comments

.,.,.,.