У Чернівцях відбувся концерт французького музиканта

 У суботу, 22 лютого, у центрі культури «Вернісаж» (вул. Івана Франка, 15) влаштував акустичний концерт відомий французький виконавець Марк Ерві у рамках свого європейського туру. Новий проект музиканта носить назву «The Eye Of Time». Детально розповість chernivtsi-trend.

Слухачі мали змогу насолодитися солодкими мрійливими нотами піаніно у поєднанні з електронними ударними. Сам автор композицій виділяє жанр своєї творчості як неокласика. Стосовно назви, Марк Ерві говорить, що все життя був одержимий часом. Шкала на годиннику і рухлива стрілка керують нашим світом, а йому хочеться зупинити стрімкий потік і бачитичути кожен звук і кожну людину без впливу часу.

У Чернівцях музикант вперше. Та й в Україні теж поки не частий гість. Свою концертну програму ще покаже в Івано-Франківську, а до того відвідував Львів. У ці міста Марка запросив організатор концерту у Львові, який чудово відгукувався про Чернівці та нашу любов і повагу до мистецтва. Музикант зміг переконатися на власні очі, що подібна експериментальна музика дійсно популярна у нашому місті. Хоча, каже виконавець, на жаль у його рідній Франції неокласику недолюблюють. Тому він шукає прихильників і однодумців у Німеччині, Польщі та Чехії.  

Марк почав грати на фортепіано в сім років, склав свої перші п’єси в 15. Зараз у його доробку шість альбомів. Свій музичний розвиток Марк Еврі пов’язує з французькою панк-хардкор DIY сценою, хоча він закінчив школу академічної музики. Проєкт «The Eye Of Time» живе з 2003 року. Тоді він записував музику вдома і випустив лише одну композицію. Перше живе шоу влаштував у 2012 році.

Упродовж концерту на стіну транслювали кадри з його подорожі зі Львова до Чернівців. Але виконавець бідкається, що через складнощі в організації концертів він не може часто приїздити в Україну, та сподівається у майбутньому це виправити.

Comments

.,.,.,.