Видатний бандурист провів майстер-клас чернівчанам

15 лютого для чернівчан влаштували майстер-клас гри на бандурі від Георгія Матвіїва «Новітні прийоми гри на бандурі як ознака сучасного бандурного репертуару». Захід відбувся у рамках фестивалю інструментальної та симфонічної музики «InStrum Fest». Про деталі читайте далі на chernivtsi-trend.in.ua

Чернівчани та гості міста мали змогу дізнатися про новітні прийоми гри на цьому традиційному для України музичному інструменті, розібратися у різноманітних тембральних палітрах звучання бандури, і просто насолодитися неймовірно душевною, красивою музикою від майстра своєї справи.

Сам Георгій Матвіїв розповідає, що бандура – це такий інструмент, яким можна захопити увагу слухача з перших же акордів, тримати його у полоні гри не просто до закінчення мелодій, а ще довгий час опісля. Таким чином музикант сам постійно вивчає нові прийоми та експериментує зі звуками, щоб розширити власні уявлення про бандуру як український народний музичний інструмент. До того ж, навчання допомагає Георгію вдосконалювати чисто технічні аспекти своєї гри, хоч він і переконаний, що це не найважливіше у грі.

Послухати музиканта прийшло багато поціновувачів якісної живої музики, а також люди, які самі щосили опановують інструмент. Вони зазначають, що вважають Георгія своїм наставником у світі бандурного мистецтва, адже такий майстер гри постійно винаходить нові, все більш незвичні та прекрасні прийоми. За ним хочеться спостерігати, у нього хочеться вчитися, його необхідно слухати і славу не лише по Україні, а й далеко за кордон. 

Загалом Георгій Матвіїв – бандурист-новатор, композитор, аранжувальник, соліст оркестру «НАОНІ» та ансамблю «European Jazz Orchestra 2012», лауреат багатьох міжнародних академічних та джазових конкурсів. Наразі у світ вийшли і знайшли своїх шанувальників чотири авторські ліцензійні диски, а зараз готують до релізу п’ятий. У 2012 році Георгій став першим музикантом з України, який узяв участь у Європейському джазовому оркестрі.

Comments

.,.,.,.