У Чернівцях – віртуозний скрипаль

У рамках фестивалю інструментальної та симфонічної музики «InStrum Fest», 15 лютого у Чернівецькій обласній філармонії влаштував незабутнє музичне дійство відомий український скрипаль Святослав Кондратів. Далі про концерт на chernivtsi-trend.in.ua

Віртуоз інструментальних мелодій презентував свою нову концертну програму «Вікінг». Вона відрізняється від попередніх композицій Святослава нестримними емоційними вибухами, безмежно красивими меланхолійними звуками, протяжними лункими соло, бурхливим сплеском різноманітних за настроєм нот. Поєднання непоєднуваних нот – візитівка всього репертуару маестро.

Окрім пам’ятних мелодій Святослав Кондратів відомий своїми креативними музикальними кліпами. Він дуже часто знімає відео у мальовничих куточках світу, вишуковуючи найбільш підходящу локацію для настрою своєї музики. Наприклад, можна виділити «True love», яку знімали у божественній Венеції. Приємні враження залишилися у знімальної групи після Барселони. Музикант щиросердно рекомендує не втрачати можливість відвідати хоча б раз у житті ці неймовірні міста і пересвідчитися особисто у їхній вражаючій красі.

Не оминає скрипаль і українські краєвиди. Так от, два кліпи створено на Батьківщині, один з яких – неподалік Чернівців. Святослав згадує, що саме українські місцини є для нього найромантичнішіми і найближчими душевно, тож ще не один відеокліп буде знято на рідних локаціях.

Слухачі у залі філармонії були просто у захваті від концерту. Вільних місць не було, багатьом доводилося слухати стоячки. Віртуоза скрипки кілька разів викликали на біс, не даючи цілковито покинути сцену. Присутні згадували після виступу, що сам музикант – дуже неординарна, харизматична особистість. Він підкорює не лише своїми композиціями, але й шармом, який, немов казкова шаль, окутував кожного слухача.

Загалом усі зійшлися на спільній думці, що Святослав Кондратів ще не один раз відвідає Чернівці зі своєю сучасною інструментальною програмою.         

Comments