Відбувся крутий акустичний концерт Саші Буля

Відомий в Україні та світі чернівецький виконавиць\музикант Саша Буль відвідав рідне місто, щоб порадувати чернівчан і гостей Чернівців своєю творчістю. У п’ятницю, 7 лютого, він влаштував у центрі культури «Вернісаж» акустичний соло-концерт, пише chernivtsi-trend.in.ua.

На своїй малій батьківщині Саша Буль не виступав уже п’ять років. Тож вперше за цей довгий час його шанувальники мали змогу насолодитися неповторними звуками блюзу, кантрі та фолку, мотиви яких він міксує у своїх композиціях і створює унікальні, заворожливі мелодії. Хоча, за словами виконавця, подібна музика подобається далеко не всім в Україні. Адже наші люди познайомилися з цими жанрами набагато пізніше, ніж у Європі, наприклад, тому ще й досі не звикли до нестандартного звучання. У той час, коли вся країна заслуховувалася Шатуновим і його «Белыми розами», Америка і Європа шаленіла від Боба Ділана. Це пояснює, чому за кордоном його творчість більш популярна і збирає великі зали, на відміну від України.

Творчий потенціал виконавця

Саша Буль часто виступає на міжнародних сценах, відвідує музичні фестивалі по всій Європі. Він – мультиінструменталіст, автор і інтерпретатор пісень, які народилися на межі блюзу, кантрі і фолку. Музиканта по праву вважають одним з найважливіших розповсюджувачів української музики за кордоном. Кількість його концертів хоча б у Європі уже нараховує сотні. Крім звичайних концертних майданчиків він грав в тюрмах, психіатричних клініках, вугільних шахтах, церквах тощо. А ще в цьому році музикант виступав на найбільшому європейському фестивалі Eurosonic, представляючи Україні. Його музика неодноразово згадувалася в національних культових виданнях українських ЗМІ, а останній альбом «Golden Tooth» посів друге місце на iTunes Ukraine.

Загалом розумієте, який рівень професіоналізму у цієї талановитої людини. На його концертах завжди вирує дружня, весела, драйвова атмосфера. Свої пісні виконавець розбавляє смішними історіями із життя, курйозними ситуаціями на вступах, гуморними розповідями з подорожі світом тощо. Всі живі виступи – це завжди оркестрове шоу! Музикант у «Вернісажі» грав пісні з різних альбомів на декількох інструментах одночасно і розповідав, як він звик до Чернівців і якісної кантрі-музики.

Автор вважає, що його покликання – це не просто займатися музикою, а познайомитися ближче з українцями і прищепити їм любов до своєї творчості: «Це мій заклик – стати тим, хто почне поширювати таку музику в Україні. Моя місія ще не закінчена, боротьба триває, як би це пафосно не звучало. Але певна робота вже зроблена. Я не можу собі уявити, щоб 10 років тому у Чернівцях кількість людей, які сьогодні прийшли, відвідала би концерт кантрі-співака. Але це не остання зупинка. Це лише початок».

Гра з публікою як частина мистецтва

1

Митець зазначає, що спілкування з публікою під час концерту для нього не менш важливе, ніж гра на інструментах та спів. Якщо він не розмовляє, то здається, що аудиторія нудьгує, і це змушує нудьгувати виконавця. Коли ж розмовляє з аудиторією, почуття різні. Це схоже на спілкування з друзями, коли не доводиться вигадувати, наскільки ти крутий. Не говорячи з публікою, вона повільно стає нудною, і Саші Булю здається, що він для публіка стає таким же. Тому й вирішив скористатися діалогічним способом виступу.

У 2020 році вийде альбом Саші Буля «Too Old To Sale My Soul». Потім – альбом гурту «Me And That Man», в якому також грає чернівецький музикант. Отож плануються масштабні гастролі.

Comments

.,.,.,.