Фестиваль “Червона Рута” в Чернівцях

Сьогодні 17 вересня на центральній площі міста стартує грандіозний Ювілейний Всеукраїнський пісенний конкурс “Червона Рута -2019”. Про це повідомляє chernivtsi-trend з посиланням на rutafest.art

Міщани та гості міста будуть насолоджуватися музикою, протягом наступних 6 днів. Організатори заходу підготували багато цікавого та незабутнього. На нас чекає безліч виконавців та колективів, майстер-класи з народних обрядів та українського фольклору, творчі зустрічі з письменниками та поетами, фотовиставка першого фестивалю, екскурсії, виступи зірок, та ще маса інших цікавих заходів.

Також в рамках фестивалю буде представлено креативну зону ЄС, усі охочі зможуть відпочити та сфотографуватися.

Майже 950 учасників братиме участь у фестивалі цього року. Ми зможемо на власні очі побачити та почути цих неймовірно талановитих, обдарованих виконавців, та зануритися у світ української музики.

Перший фестиваль “Червона Рута” зародився на Буковині і спричинив справжній порив масової української музики. Майже 90% представників української естради є переможцями фестивалю “Червона Рута” минулих років. Серед них: “Океан-Ельзи”, “Тартак”,” Брати Гадюкіни”, співаки Руслана, Олександр Пономарьов, Віктор Павлік та багато інших.

30 років минуло з дня проведення першої “Червоної Рути”. Хоча пройшло немало часу, та “Червона Рута”, до цих пір залишається незмінною. Вона має неабиякий вплив на культурне і музичне формування країни. Адже саме 30 років тому з цього фестивалю, починали свій шлях, виконавці, які згодом ставали справжніми музичними зірками.

Мета конкурсу “Червона Рута”, знайти нові імена і вивести їх на велику сцену. А також відродити національні традиції української культури.

Нагадаємо що фестиваль сучасної пісні проводиться раз на 2 роки. Участь є безкоштовна, а вхід вільний.

На цьогорічний ювілейний 30-річний фестиваль, міська рада виділила півмільйона гривень, та святкуватимуть його майже тиждень. Тож очікуємо чогось грандіозного, масштабного та незабутнього. Не забудьте прийти та підтримати наших солістів та вокалістів.

Comments

.,.,.,.