У Чернівецькому художньому музеї презентували дві нові виставки

У Чернівецькому художньому музеї 22 серпня презентують одразу дві нові експозиції, інформує сайт chernivtsi-trend.in.ua.

Виставка «Нові надходження» – своєрідний звіт про надбання музею за поточний рік. За останні три роки, після проведення персональних виставок, колекція творів у музеї поповнювалася завдяки подарункам художників. Серед загальної кількості на виставці переважають твори реалістичного спрямування.

За минулий рік музей отримав збірку картин відомого Чернівецького митця Бориса Шебрякова та одного з найбільш обдарованих художників Буковини Водомира Санжарова. Схожі за манерою виконання і портрети створені живописцем Володимиром Красновим, який вдало поєднує творчу діяльність з роботою реставратора Чернівецького обласного художнього музею. На виставці представлені пейзажі, портрети, оригінальні за стилістикою твори закордонних митців. Всього презентовано 50 робіт. Деякі з них згодом увійдуть до постійно діючої експозиції музею.

Виставка відреставрованих творів «Друге життя». Завдяки високопрофесійній роботі реставраторів  Львівської філії Національного науково-дослідного центру України були відреставровані 14 творів, що увійшли до виставки.

В експозиції також представленні оригінальні старовинні ікони поч. XIX ст. з Садгори, які довгий час перебували в постійній експозиції музею. З часом виникла потреба проведення реставрації давніх артефактів. Її провів співробітник Чернівецького художнього музею – Володимир Краснов. 
Експозиція відреставрованих культових предметів є наочним підтвердженням важливості співпраці музеїв та реставраторів та показує високий фаховий рівень проведених реставраційних заходів.

Comments

.,.,.,.