Культурний вересень: які прем’єри відбудуться у Чернівцях у перший місяць осені

Літні дні тануть на очах, тож незабаром розпочнеться новий навчальний рік та багато клопотів для батьків школярів. Щоб не надто перейматися побутовими справами варто влаштовувати час від часу культурний пізнавальний відпочинок для всієї родини, інформує chernivtsi-trend.

А які цікаві події відбудуться театрах Чернівців?

Вже дуже скоро, а саме – 7-го вересня розпочинається театральний сезон у Чернівецькому муздрамтеатрі. Чернівецькі актори розпочнуть 89-й театральний сезон виставою на 2 дії «Скапен-штукатур». Головний герой історії: хитрий та вправний Скапен. Він допомагає закоханій парі, тоді, коли родичі проти їхнього шлюбу. Це вистава для дорослих, а от 15-го вересня зіграють нову казку для найменших. У театрі чергова прем’єра казкової історії «Сніговик, який хотів познайомитися з сонцем».

А 8-го вересня у Чернівецькому академічному театрі ляльок мають представити довгоочікувану виставу за твором Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди у лісовій школі». Вперше в Україні відбудеться прем’єра вистави за книгою улюбленого дитячого автора. Цю виставу мали показати наприкінці липня, але так сталось, що прем’єру перенесли.

Comments

.,.,.,.