Мурал із зображенням легендарного актора Івана Миколайчука створять у Чернівцях

Скоро у Чернівцях може з’явитися марал із зображенням легендарного актора Івана Миколайчука. В рамках проекту «Видатні особисті з нами» на фасаді будинку на вулиці Головній у Чернівцях. Наприкінці серпня розпочнуться роботи з виконання муралу, інформує Управіння культури м. Чернівці, повідомляє сайт chernivtsi-trend.

Для зображення використають кадр із фільму Івана Миколайчука «Вавілон XX». Адже цього року стрічці виповнюється 40 років. Як розповіла начальниця управління культури Чернівецької міської ради Юлія Сафтенко, це буде велике зображення актора Івана Миколайчука на всю стіну. Працюватимуть над великим портретом актора-легенди найкращі майстри України. Авторкою ідеї стала працівниця Чернівецького управління культури Ірина Миронова.

Нагадаємо, що внутрішні ремонтні роботи у кіно мистецькому центрі ім. Івана Миколайчука підходять до завершення. Залишається завершити зовнішнє оздоблення будинку.

Довідка
Український актор Іван Миколайчук народився 15-го червня, 1941 –го року на Буковині в селі Чортория. Батьки майбутнього митця мали багато дітей. Миколайчук був актором, режиссером, сценаристом. У творчому доробку актора 34 ролі у кінострічках, 9 сценаріїв та 2 стрічки Миколайчук зняв, як режисер.

Comments

.,.,.,.