На Буковині триватиме триденний гуцульський фестиваль

Наприкінці літа у Чернівецькій області у місті Вижниця проведуть Міжнародний гуцульський фестиваль. Три дні ,з 30 серпня по 1 вересня триватиме етнографічне свято, яке буде насичене забавами та культурно-мистецькими подіями, інформує сайт chernivtsi-trend.

На святі проведуть показ гуцульського одягу і прикрас, будуть народні танці, кухня та працюватиме наукова конференція, на якій науковці презентуватимуть свої дослідження про життя і побут гуцулів. Очікується обговорення таких тем на конференції, як обряди та родинні свята гуцулів, дослідження гуцульського фольклору, побуту і життя мешканців гірських районів Західної України, особливості гуцульського господарювання та побуту. Також на фестивалі лунатимуть гуцульські пісні, співанки, гуморески та коломийки.

Даний фестиваль відбувається щороку і збирає гуцулів з усього світу. Починаючи з 1991-го року кожного року його проводять у одному із міст Гуцульщини.

Цього літа центром гуцульської культури стане місто Вижниця. Першого вересня, під час закриття фестивалю відбудеться концерт за участі професійних артистів і тоді організатори передадуть естафету для проведення даного дійства наступному місту.

А минулого року фестиваль приймали у Яремче.

Коментарі