На цьогорічному фестивалі «Обнова-фест» планують встановити рекорд з наймасовішого виконання “Червоної рути”

У Чернівцях 16 червня відбудеться одна з найбільших фестивальних подій літа – проведення «Обнова-фесту». Цей наймасштабніший музичний етно-фестиваль збирає велику аудиторію своїх шанувальників і проходить традиційно щоліта на території Музею просто неба, інформує chernivtsi-trend.

Зазвичай, на фестиваль запрошують виступити популярні українські гурти, які співають у стилі, наближеному до етно-фольк і не лише. Адже організатори намагаються урізноманітнити насичену програму фестивалю. Наразі організатори фестивалю вже назвали ті гурти, які приїдуть, щоб виступити на заході. 

Як інформують у дописі на Facebook-сторінці фестивалю, запальні танці та драйвовий настрій обіцяють забезпечити гурти – OT VINTA, Flyzzza – Флайzzzа, The Doox, TOLOKA, DENOMEN.
Фестиваль має різнопланову програму, яка сподобається і дітям і дорослим. «Обнова-фест» – це мікс з гарної музики і співу, майстер-класів, дитячих забав та фотозон. Тут завжди можна гарно відпочити з родиною на свіжому повітрі за містом та скуштувати смачну українську традиційну їжу та придбати вироби ручної роботи. На фестиваль, зазвичай, приходять у вишиванках.

Також на цьогорічному «Обнова-фест» організатори планують здійснити наймасовіше виконання пісні Володимира Івасюка «Червона рута». 

Цьогорічний фестиваль, який вже є традиційним для Чернівців, буде присвячений саме ювілею Володимира Івасюка, видатного українського композитора, співака та поета. Про те, що на фестивалі мають встановити Рекорд України повідомив один із організаторів.

«Плануємо, що всі музичні гурти, які запрошені виступити разом з учасниками та гостями фесту заспівають пісню «Червона Рута». Мріємо встановити рекорд з наймасовішого виконання легендарного хіта, який саме і народився і прозвучав перший раз у Чернівцях. Книга рекордів України має фіксувати, як проходить наш захід», – каже один із організаторів «Обнова-фесту» Тарас Лазарук.

А вже завтра,16-го травня завершується реєстрація для учасників фестивалю.

Comments

.,.,.,.