Оформити заявку на кредит легко за пару кліків

Оформити заявку і отримати позику можна прямо зараз

Вирішувати фінансові питання швидко під силу кожній людині. Для цього не потрібні великі навички та вміння, досить скористатися послугами надійного кредитора, який пропонує чесні і прозорі умови. Такою компанією є «Ваша Готівочка», яка всього за 15 хвилин надасть кредит кожному, хто звернеться у віці від 18-ти до 70-ти років. Не має значення, кому і на які цілі потрібні гроші, можливість отримати кредит на суму в діапазоні від 200 до 7000 гривень на період від 1-го до 16-ти днів має кожен. А для нових клієнтів є особлива пропозиція – оформити заявку на кредит онлайн і отримати гроші під 0%.

Брати в борг у близьких, погоджуватися на кабальні умови банків або закладати майно в ломбард тепер не має сенсу. Тому що сьогодні отримати гроші вдасться за допомогою популярного фінансового інструменту – кредиту онлайн. Фінансова допомога компанії «Ваша Готівочка» доступна абсолютно всім в режимі 24/7.

Як оформити заявку і що для цього необхідно?

Для отримання кредиту, не потрібно готувати стос документів, шукати час, щоб звернутися в компанію, потрібно всього лише оформити заявку в режимі онлайн на сайті компанії, яка тут же буде розглянута. Для цього клієнту знадобиться підготувати карту будь-якого українського банку з актуальним періодом дії, паспорт та ідентифікаційний код. Хвилюватися через перевірки платоспроможності не доведеться, тому що компанія не вимагає надавати довідку про доходи і не перевіряє кредитну історію. Ці лояльні вимоги дозволяють оформити заявку навіть тимчасово непрацюючій людині або тому, хто має неофіційний дохід. Також «Ваша Готівочка» не вимагає у клієнта телефон родича, фото з паспортом або картою банку, а також не вимагає вказувати аккаунт у соціальній мережі.

кредит

Рішення по заявці обов’язково буде позитивним

Персональні дані клієнтів розглядає система компанії, тому заявка обов’язково повинна бути заповнена коректно і достовірно. Тоді вона неодмінно буде схвалена, і через кілька хвилин Ви дізнаєтеся про це в SMS-повідомленні, яке прийде на мобільний телефон. Після кошти надійдуть на банківську карту.

Компанія «Ваша Готівочка» надала можливість абсолютно кожній людині відкрити кредит онлайн без складних вимог, прихованих умов або відсотків – все чесно і прозоро. Тому, якщо Ви шукаєте надійний і перевірений спосіб отримати позику, то не зволікайте, а поспішіть оформити заявку прямо зараз. Через кілька хвилин Ви побачите, що необхідна сума вже надійшла на баланс Вашої банківської карти, і зможете розпоряджатися грошима за призначенням. «Ваша Готівочка» завжди з Вами!

Comments

.,.,.,.