Куди піти на вихідних у Чернівцях?

У нас попереду три вихідних дні і щоб провести їх цікаво та активно, для тих, хто залишається у місті, ми підготували  інформацію про декілька  заходів, які відбудуться на вихідних у Чернівцях, пише сайт Сhernivtsi-trend.
Є нагода обрати щось цікаве для Вас і Вашої коханої людини.

У четвер, 7-го березня, напередодні свята, у залі Чернівецької обласної філармонії відбудеться святковий концерт «З весною у серці!» Нову програму для жінок дарує Естрадно-духовий оркестр «Буковина». Початок о 18.30.

У п’ятницю, 8-го березня для прихильників балету у Чернівцях відбудеться чудова неповторна подія. У Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської покажуть одну із найвідоміших балетних вистав «Лебедине озеро».  Львівська Національна опера вперше виступить у Чернівцях і покаже безперечний шедевр балетного мистецтва за П. І. Чайковським.

Для прихильників сучасної буковинської музики і тих, хто любить потанцювати відбудеться інший молодіжний захід. У чернівецькому пабі VYO також 8-го березня виступить місцевий гурт “Stelsi”.

Якщо кортить просто прогулятися і купити милі дрібнички, то це можна буде зробити на «Весняному Фортелі». Там ви побачите витвори ручної роботи, Захід проходитиме 8-го і 9-го березня на вул. О.Кобилянської.

А 9-го березня о 18.30 у драмтеатрі імені Ольги Кобилянської покажуть виставу «Зірка без імені». У неділю, 10-го березня можна переглянути виставу  «Маестро і Кароліна». Розпочнеться вона о 18. 30.
Також у ресторанах та нічних клубах Чернівців відбуватиметься кілька вечірок, присвяченим жіночому святу.

Тож є нагода гарно провести час з близькими людьми або родиною. Гарних вихідних!

Comments

.,.,.,.