Де в Чернівцях придбати дитячу коляску?

Із народженням дитини в першу чергу виникає потреба придбати коляску. Це незамінний помічник для батьків та важливий виріб для комфорту малюка. Саме тому важливо правильно підібрати коляску, щоб вона була не лише функціональною, але й зручною та безпечною для дитини. Сучасний український ринок пропонує велику кількість різноманітних колясок, які відрізняються багатьма критеріями. Тому запорукою успішної покупки є ретельне ознайомлення з особливостями кожного виду коляски, його характеристиками та особливостями. Аби не прогадати, пропонуємо дізнатися особливості кожного виду коляски та де придбати їх у Чернівцях.

Види колясок

Є декілька основних видів колясок, які відрізняються не лише зовнішнім виглядом, але й функціоналом, призначенням та складовими:

  • коляска-люлька – це візок, який призначений для новонароджених та дітей до одного року. Така коляска має вигляд корзини, встановленої на шасі. Такий вид візку надійно захищає малюка від несприятливих погодних умов, забезпечує комфорт та необхідний простір. Перевагою візку-люльки є відмінна амортизація. Проте вона є доволі важкою і має великі габарити, що часто ускладнює рух;

  • прогулянкові коляски – призначені для дітей, які вже навчились сидіти (віком від шести місяців). Особливістю такого візка є те, що він швидко і легко складається, має невелику вагу та габарити, тому з ними надзвичайно зручно гуляти та переміщувати їх. Проте для спання така коляска не призначена;

  • коляска-трансформер – це найбільш популярний вид коляски, оскільки його конструкція дозволяє змінювати візок на люльку чи на прогулянковий. Він є зручним та функціональний та підходить як і для новонароджених, так і для дітей до п`яти років;

  • універсальний візок – це коляска, яка включає в себе як і прогулянковий блок, так і люльку та шасі. Він призначений для дітей віком до чотирьох років, є доволі важким та габаритним. Проте ним зручно користуватися в будь-яку пору року.

Також є безліч сучасних колясок, які включають у себе транспортну систему. Такі візки легко змінювати на автокрісло, що зручно для батьків, які мають автомобіль.

Онлайн-магазин Chicco – запорука комфорту для малюка

Онлайн-магазин Chicco пропонує широкий асортимент різноманітних дитячих колясок від найкращих виробників за доступними цінами. На сайті за допомогою онлайн-каталогу ви підберете зручну та надійну коляску як і для дівчаток, так і для хлопчиків будь-якого віку. Різноманітність дизайнів, видів, функцій та призначень колясок від Chicco дозволяє чернівчанам вибрати саме ту, яка повністю задовольнятиме потреби батьків. Крім цього, коляски відрізняються високою якістю та довговічністю, вони виготовлені з надійних та безпечних матеріалів, тому не зашкодять дитині. 

За потреби консультанти магазину Chicco з радістю допоможуть вам із вибором. Приємні та низькі ціни, швидка доставка в будь-яке місто України, широкий асортимент, якість та надійність колясок є свідченням того, що онлайн-магазин Chicco – найкращий вибір чернівчан.

купить коляску

 

Comments