Як чернівчанам вибрати колечко другій половинці?

Колечко є надзвичайно універсальною ювелірною прикрасою: його можна носити кожен день та на особливі події як і жінкам, так і чоловікам та дітям. Це чудовий варіант подарунку другій половинці, а також стильна прикраса, яка гармонійно доповнить будь-який образ і підкреслить усі переваги. Проте вибрати колечко на https://aurum.in.ua/c/koltsa/ не так і просто, оскільки ювелірні магазини пропонують безліч прикрас різних дизайнів, матеріалів та фасонів. Рекомендуємо ознайомитися з особливостями цієї прикраси та дізнатися, як вибрати колечко правильно.

Тип пальців

А чи знали ви, що за допомогою ювелірних прикрас, зокрема колечок, можна приховати недоліки та підкреслити переваги зовнішнього вигляду? Наприклад, за допомогою кольє ви візуально можете видовжити шию, а правильно підібране колечко може зробити вашу руку більш витонченою та тендітною. Тому при виборі колечок рекомендуємо звертати увагу на тип пальців:

  • тонкі пальці. Власникам цього типу пальців найкраще підійдуть великі та об’ємні колечка, проте тонкі прикраси також чудово та гармонійно доповнюють образ. Також можете вибрати колечка з великими каменями: це не зіпсує переваги тонких пальців;
  • короткі пальці. Власникам такого типу пальців необхідно візуально зробити їх довшими. За допомогою колечок із овальними каменями або з асиметричними формами ви візуально подовжите короткі пальці. Рекомендуємо уникати широких та об’ємних деталей на прикрасах;
  • пухкі пальці. Аби візуально зменшити ширину пальця, рекомендуємо підібрати асиметричні колечка без великих каменів та деталей.

Також останнім часом популярною є тенденція носити декілька кілець на одному пальці. Проте тут потрібно бути уважним та підібрати набір колечок так, аби вони гармонійно доповнювали ваш зовнішній вигляд.

Де придбати стильне колечко в Чернівцях?

11

Якщо ви шукаєте ювелірний магазин, який пропонує широкий асортимент якісних та доступних прикрас, то найкращим вибором для вас є компанія Aurum. Магазин пропонує не лише великий вибір колечок із різних матеріалів, фасонів та дизайнів, але й лояльні умови покупки, доставку в будь-яке місто України та якісну консультацію за потреби. За допомогою зручного каталогу ви підберете ідеальне колечко для будь-якої події. Усі прикраси є високоякісними, довговічними та стильними. Саме тому рекомендуємо чернівцям ювелірну компанію Aurum: ідеальне колечко ви знайдете там.

Comments