Керування власним бізнесом: що допоможе зробити справу прибутковою

Для малого та середнього бізнесу в Чернівцях після епідемії коронавірусу наступив досить складний період. Тому, щоб бізнес протримався на плаву потрібно запроваджувати нові методи та стратегії управління.

Програми управлінського обліку – що це таке та наскільки вони ефективні

Звичайно на ринку існує чимало інструментів, що значно полегшують роботу підприємців. Однак, не всі вони приносять необхідну користь.

Найбільш ефективним інструментом, що стане в пригоді як малим підприємствам, так і середнім, є ВАS Малий бізнес купити – програма управлінського обліку. Вона спростить розв’язання таких питань як ведення клієнтської бази, оформлення замовлень, розрахунок з клієнтами, нарахування зарплати працівникам, планування виробничих операцій. Також ВАS Малий бізнес всебічно проаналізує роботу підприємства. Однак, програма не включає бухгалтерський облік.

Для управління фінансами та бюджетом найкраще підійде BAS Комплексне управління підприємством. Програма поєднує в собі фінансовий, бухгалтерський та управлінський облік. Завдяки BAS Комплексне управління ви отримаєте єдину інформаційну систему, що охопить всі сфери вашого підприємства.

Програма дозволить повністю автоматизувати бухгалтерський та податковий облік з врахуванням усіх вимог українського законодавства. Зокрема, ви зможете швидко і правильно підготувати звіти. В BAS Комплексне управління підприємством наявні форми фінансової звітності та податкові декларації.

1

Ще одним інструментом у веденні обліку є програма BAS Управління торгівлею, вона допоможе у веденні торгового та складського обліку. BAS управління торгівлею в основному використовують підприємства, що займаються гуртовою торгівлею. Наприклад, якщо у вас є велика мережа оптових магазинів, значна кількість замовлень та клієнтів, вам потрібно організувати облік та управління, щоб бізнес працював прозоро і стабільно.

Програма дозволяє користуватися як всім функціоналом, так і окремими функціями. Таким чином ви удосконалите продажі та продуктивно організуєте роботу працівників.

Як замовити програми обліку підприємцям в Чернівцях

Якщо вас зацікавили програми управління бізнесом, ви можете їх замовити та спробувати демо-версії на сайті «НЕТСОФТ», що спеціалізується на обліковому програмному забезпеченні та управлінському консалтингу.

На сайті ви отримаєте змогу ознайомитися з функціями та можливостями управлінських програм, оформити замовлення доступу до демонстраційної бази, щоб подивитися як програми працюють на практиці. До того ж на сайті представлено відео та перелік послуг із зазначенням цін.

Завдяки зручному функціоналу сайту «НЕТСОФТ» пошук необхідної інформації займе у вас мінімум часу. Працівники компанії допоможуть впровадити програми BAS та у випадку виникнення запитань, ви завжди можете звернутися за телефонами, що є на сайті.

Comments