Чим особливі теплиці з полікарбонату?

Теплиці та садові тунелі можуть стати незвичайною прикрасою ділянки. До того ж вони прискорюють вегетацію рослин, тому варто облаштувати у своєму саду хоча б невелику теплицю. Найпопулярнішими останнім часом є конструкції з полікарбонату. Такі теплиці Львів купити можна вигідно та зручно в інтернет-магазині. Вони приємно дивують своєю ефективністю та властивостями.

Теплиці з полікарбонату для саду – особливості

Завдяки добре зробленій і утепленій теплиці ми можемо насолоджуватися свіжими фруктами та овочами раніше, ніж якби вирощували їх просто на городі. Компанія Сотекс Трейд має багато різних вигідних за ціною теплиць – дізнайтеся деталі на сайті. Консультанти зорієнтують вас щодо наявних конструкцій і того, який варіант краще вибрати саме у вашому випадку.

Оскільки садові теплиці також підтримують температуру взимку, в них можна розміщувати рослини, які мають більш високі термічні вимоги. Це також рішення для вирощування цитрусових, таких як лимонні дерева. Ось чому варто розглянути питання про їхнє встановлення в саду.

Останнім часом дуже популярні теплиці з полікарбонату, які значно довговічніші за інші доступні матеріали. Полікарбонат має масу переваг. Він порівняно легкий і захищає від ультрафіолетового випромінювання. Це матеріал із чудовою ізоляцією, який підтримує температуру всередині теплиці. Завдяки цьому він значно прискорює вегетацію рослин.

У полікарбонатній теплиці можна вирощувати всі види рослин – домашні огірки й помідори, салат і редис, а також полуницю, плодові кущі та декоративні рослини. Можливість постачання опалення означає, що цитрусові та орхідеї, які потребують високих температур, теж можна вирощувати в теплицях із полікарбонату. Якщо ви поставите біля теплиці резервуар для дощової води, то можна буде поливати навіть найпримхливіші квіти, які вимагають використання м’якої води.

фото

Види теплиць із полікарбонату

Теплиці з полікарбонату можна розділити на кілька типів за матеріалом виготовлення та розмірами.

  • У першій класифікації ми виділяємо теплиці з клітинного полікарбонату та з твердого полікарбонату. Останній варіант застосовується значно рідше, оскільки твердий матеріал більш крихкий і є слабшим теплоізолятором.

  • Важливий також матеріал, із якого зроблений каркас. Найпоширенішими є алюмінієво-полікарбонатні теплиці, оскільки вони найлегші. Металеві рами зустрічаються рідше через ризик корозії та ваги.

  • Теплиці можуть відрізнятися і за розміром. Невеликі теплиці, що часом нагадують фольговані тунелі, ідеально підходять для стандартної ділянки. Тоді як більші сади, швидше за все, матимуть більші ділянки, що містять багато клумб і навіть фруктових кущів.

Садова теплиця з полікарбонату – дуже практичне й функціональне рішення. Спеціалісти компанії «Сотекс Трейд» допоможуть вам підібрати оптимальний варіант як за розмірами та видом матеріалу, так і ціною. Завдяки такій теплиці ви зможете створити необхідні умови для комфорту й швидкого росту рослин.

Comments

.,.,.,.