Безпрограшний вибір: прикраси з діамантом на подарунок

Якщо ви хочете подарувати обраниці ювелірну прикрасу, яке точно їй сподобається, то вибирайте аксесуари з діамантами. Такий подарунок не залишить байдужою жінку, незалежно від її переваг, стилю в одязі і типу зовнішності. Це універсальна інкрустація каменів, яка підійде під будь-яку аксесуарна групу і завжди буде доречно виглядати. Кулон з діамантом буде привертати увагу оточуючих і вигідно доповнить образ дівчини. У Золотому Віці2цувми  є різні ювелірні прикраси з діамантом, зокрема кулони, тому кожен чоловік зможе підібрати аксесуар на подарунок.

Види підвісок з діамантами

У ювелірному будинку Золотий Вік представлені мінімалістичні кулони з діамантом на кожен день і химерні підвіски з великим дорогоцінним каменем або розсипом крихти. Кулони виконані в різних геометричних формах, деякі метали зроблені в обрамленні алмазної крихти. В каталозі є види кулонів з діамантами:

  1. Декоративні. В цьому випадку кулони мають химерні декоративні елементи, ажурні вставки. Якщо аксесуар маленький за розміром і інкрустований дрібними коштовними каменями, то його можна носити навіть вдень з діловим костюмом або класичним чином.
  2. Ювелірні прикраси у формі серця. Це досить романтичний подарунок, вираження своїх почуттів або визнання в любові. Кулони-сердечка з інкрустованими діамантами – це хороший подарунок, від якого не відмовиться жодна дівчина.
  3. Ніжки або долоньки. Такі незвичайні кулони з діамантами дарують молодим мамам з появою дитини на світ. Це дуже важлива подія для всієї родини, тому символ першого дня малюка просто необхідний.
  4. Обереги. До них відносяться хрестики, янголята, ладанки, язичницькі символи та інші. Вважається, що такі кулони з діамантами оберігають власника від негараздів, невдач і злих намірів.
  5. Чоловічі підвіси. Вони характеризуються лаконічністю, простими формами і мінімальним декором. Доречні невеликі вставки діамантів. Якщо хочете зробити подарунок чоловікові у вигляді підвіски з коштовним каменем, краще вибирайте лаконічні хрестики або оберіг

фото

У Золотому Віці усі товари перевіряються в пробірній палаті і центрі геммології України, видаються відповідні сертифікати. Тому кожна людина може бути впевнений в якості і зносостійкості товарів. Доставка здійснюється в найближчим часом і в усі населені пункти України.

Comments

.,.,.,.