Привабливість IPhone 11 для чернівчан: кращий варіант у своїй ціновій категорії

Після випуску iPhone 11 багато хто з користувачів задавався питанням, чи потрібно використовувати додаткові лінзи для камери. Якими б гарними не були нові моделі Apple, є багато вагомих причин додати лінзи Black Eye. Ми раді стверджувати, що iphone 11 black 128gb має кращу основну камеру з усіх моделей, вироблених на сьогоднішній день. Це робить його безсумнівним лідером у даний час.

Характеристики камери

Основна ширококутова камера – це душа iPhone 11. Вам знадобиться тільки основна камера і кілька різних лінз, щоб добитися приголомшливої ​​комбінації! Основна камера (ширина 26 мм) дійсно перевершує інші, та є єдиною, яку покупці захочуть використовувати для отримання найкращої якості зображення.

Комбінуючи лінзи Black Eye на основній камері, ви отримуєте кілька фокусних відстаней на своєму телефоні. Таким чином, з’являється можливість юзати чудові функції камери, якими володіє тільки основна. Щоб отримати найкращі результати з новим iPhone 11, забудьте про додаткові камери і сконцентруйтеся на використанні основної ширококутної.

Нова надширококутна камера проста у використанні і дає відмінні знімки при правильних умовах освітлення. Але як тільки стає темно, це відразу помітно за якістю зображення. Ось чому було б непогано переключитися на використання тільки основного ширококутного об’єктиву і прикріпити до нього будь-які лінзи. Повірте, ви помітите різницю.

1

Переваги об’єктива головної камери iPhone 11

  • Якість зображення
  • Чудовий автофокус – основна камера має 100% датчик, що покриває автофокус
  • Стабілізація зображення
  • Більш швидка витримка при слабкому освітленні з діафрагмою f / 1.8
  • Зйомка при слабкому освітленні/Нічна зйомка – завдяки діафрагмі основна камера вловлює більше світла
  • Захоплення зображення у форматі RAW (за допомогою стороннього додатка)
  • Необроблені зображення дозволяють краще контролювати баланс білого, деталі тіней, світлих тонів та кольору
  • Соціальні мережі/Пряма трансляція
  • Менша глибина різкості – означає більш плавне оптичне розмиття фону

Не доводиться сумніватися в тому, що нові iPhone 11 – серйозні інструменти для сучасної творчості. Але радимо не обходити стороною лінзи, щоб зробити його ще кращим смартфоном для створення контенту. Ми дійсно раді тому, що можливості сучасних телефонів виходять на новий рівень. Це дає бажання з ними працювати, опробувати будь-які доступні функції і впроваджувати їх для створення якісних фото на професійному рівні.

Comments