Оптимальне – найприємніше таксі у Вінниці

Красива і затишна Вінниця завжди приваблювала численних туристів витонченою архітектурою і мальовничими пейзажами. Місто вміло вбирає сучасні культурні тенденції та віяння, не забуваючи про багату історичну спадщину. Оптимальне таксі https://optima.fm/taxi-vinnica володіє всіма засобами і можливостями, щоб зробити Вашу поїздку приємною і комфортною.

Хто і на чому їздить в оптимальних

Автопарк компанії постійно оновлюється за рахунок залучення нових партнерів. При цьому наявність власного авто та водійський стаж (від трьох до п’яти років) не гарантує співпрацю з Оптимальним.

По-перше, машина не може бути старше 2000-го року, а також повинна бути справна і не мати слідів корозії на кузові. У салоні повинно бути чисто і приємно пахнути. Автовласник зобов’язаний підтвердити проходження авто професійного техогляду. По-друге, кожен претендент в обов’язковому порядку проходить співбесіду з фахівцями з підбору персоналу, щоб ті могли з’ясувати його досвід, навички і комунікативні здібності.

Не секрет, що про таксистів існують деякі стереотипи, які часто шкодять їм самим. Оптимальне прагне «розвіяти міфи», тому не дивуйтеся, коли під час поїздки Ваш драйвер заговорить не про політику чи релігію, а про визначні пам’ятки Вінниці.

Більш детальну інформацію про водія з’ясовує служба внутрішньої безпеки. Не те щоб це «допит з пристрастю», але перевірка відбувається ретельна. Такі запобіжні заходи цілком виправдані, адже саме водій представляє компанію перед пасажирами.

Додаткові послуги

Оптимальне таксі пропонує якісний сервіс за доступними цінами. Звучить, можливо, заїжджено, але краще і не скажеш. Пасажир може вибрати клас авто – Go (стандарт) або Choice (комфорт), а також його тип – від хетчбека і седана, до універсалу і мінівена. Для вантажних перевезень (gruztaxi.org) існує окремий автопарк, в якому є і самоскиди, і навіть фури.

Окремо варто зупинитися на додаткових послугах, які все частіше конкурують з «базовим» сервісом компанії. Так, Оптимальне забезпечує кур’єрську доставку, надає послуги «Автоняня» і «Автодрайвер», зустрічає з табличкою в аеропорту або на вокзалі і навіть займається перевезенням домашніх вихованців.

Зв’язатися з Оптимальним

Замовити автомобіль у Вінниці і передмісті можна за єдиним коротким номером Оптимального таксі – 579. На сайті компанії є зручна форма онлайн-виклику, якою часто користуються для оформлення попереднього замовлення.

Мобільний додаток Opti, встановлений на платформах App Store і Google play, дозволить Вам контролювати пересування авто, розрахувати найбільш зручний і швидкий маршрут, а також залишити уточнюючий коментар до замовлення. Крім того, програма надає 5% кешбека, що робить Ваші наступні поїздки ще економніше.

Comments

.,.,.,.