Як обрати тепловізійний приціл? Особливості пристроїв

Це новітні та високотехнічні розробки, котрі характеризуються високою ефективністю на полюванні і не тільки. Один з таких прикладів — тепловізійний приціл пульсар с технологією теплобачення. Це дає можливість добре бачити вночі, а також навіть при несприятливих погодних умовах. Де жителі Чернівців можуть придбати інноваційні пристрої? Яким брендам віддавати перевагу? Зі всім цим краще розібратися більш детально.

Популярна модель пристроїв

Варто розглянути модель, котра отримала велику кількість позитивних відгуків від користувачів.

Тепловізор Pulsar Axion 2 XQ35 з сучасною та високоефективною європейською матрицею. Більше детальніше про характеристики пристрою можна дізнатися на порталі https://grand-pulsar.com.ua/teplovizor-pulsar-axion-2-xq35. Серед головних переваг варто виділити легкий і в той же час міцний корпус з металевого сплаву, а також високоякісне зображення навіть при довгому спостереженні. Такий компактний пристрій можна носити з собою, адже його вага складає всього 350 г.

Особливості пристроїв «Пульсар»

Якщо порівнювати моделі даного бренду з іншими, то варто відмітити, що це найкраще рішення з позиції співвідношення «ціна-якість». Завдяки присутності змінної сітки легкими є пристрілки, пристрої дають змогу знаходити ціль на великих відстанях.

Варто розібрати особливості пристроїв яскравих представників компанії «Pulsar Thermion» и «Trail», котрі здобули популярність та схвальні відгуки від користувачів:

  • міцні пристрої, корпус яких добре захищений від вологи, пилу, бруду. Тепловізійні пристрої бренду «Пульсар» можна використовувати в будь-яку погоду, це перевірено на практиці;
  • завжди є можливість зробити паузу та відпочити. Для цього достатньо вимкнути екран, згодом ввімкнути — на персональні налаштування це ніяким чином не вплине;
  • присутність функції «Кадр в кадрі». Це дає можливість користувачеві бачити додаткове віконце на екрані зі збільшеним зображенням, в свою чергу це збільшує точність;
  • пристрої можна використовувати в парі з різнокаліберною зброєю.

Приціли нічного бачення

В інтернет-магазині «Grand Pulsar» зібрані також якісні пристрої для нічного бачення https://grand-pulsar.com.ua/pricely-nochnogo-videniya від світових виробників. Тобто у кожного є можливість підібрати той пристрій, котрий відповідатиме бажаним характеристикам та впишеться в рамки бюджету.

В свою чергу варто додати, що компанія «Pulsar» є лідером у виробництві оптичної техніки. Виробник постійно вдосконалюється та розвивається, не зупиняючись на досягнутому.      

Де замовити тепловізійний приціл?

Багатий та різноманітний вибір моделей дозволить кожному користувачу не обмежувати себе в виборі, а обирати, виходячи з необхідних параметрів. Варто враховувати, що і вартість пристроїв буде залежати від можливостей та технічних характеристик тепловізійного прицілу.

Жителі Чернівців зможуть замовити якісні та високоточні пристрої в офіційного представника в Україні — в «GRAND PULSAR». Після покупки клієнт обов’язково отримає гарантію від виробника, а також зможе розраховувати на сервісне обслуговування.

Comments

.,.,.,.