Сумка Карл Лагерфельд – найкраще рішення для сучасних особистостей

Культовий дизайнер відомий на весь світ, став легендою моди та одним із провідних трендсеттерів. Працюючи креативним директором у таких модних будинках, як Chanel, Fendi, він здобув величезний досвід у сфері ведення бізнесу. У чому його переваги? Талановитий модельєр славився прогресивним підходом до моди, унікальним почуттям естетики, а також особистими якостями: амбітністю, витривалістю та високою продуктивністю. Коли до автора приходить натхнення, руки самі починають створювати шедеври, промальовувати кожен елемент ескізу і створювати унікальні текстури. Це призвело до великої популярності та захоплення в очах публіки, яка всім серцем полюбила європейського автора смаку.

Пригадаймо, чим ми звикли стилізувати луки? Важливою деталлю завжди була і буде сумка Карл Лагерфельд. Універсальна річ зроблена із профільних матеріалів. В основному це натуральна шкіра, яка має відмінні властивості.

Основні характеристики:

  • міцність;
  • зносостійкість;
  • зручність;
  • престижний зовнішній вигляд.

Таким чином можна зробити висновок, що дані моделі прослужать тобі багато років і будуть актуальними у різні проміжки сезонів та часу. Фешенебельний бренд є виробами для чоловіків, презентуючи виключно мультифункціональні товари з яскравим акцентом.

Рюкзаки дають можливість взяти з собою багато речей і вирушити у захоплюючу подорож, а ще їх можна використовувати для того, щоб носити ноутбук і не переживати, що він розіб’ється. Аксесуари через плече – комфортний та мінімалістичний варіант на кожен день. Мінімум напруги, максимум зручності. Супер!

Логотип

В основі лежить силует творця, саме його профіль. Якщо ви подивитеся на обличчя, то точно дізнаєтесь його. Перевірено!

У чому секрет лейблу?

Корпорація існує вже не одне і не два десятиліття, але це питання здається нагальним: як за такий довгий час зберегти авторитет і не зменшити планку? Все просто, адже дуже важливо завжди прагнути підкорювати нові висоти, не змінювати своїх принципів у роботі, але бути достатньо мобільним для того, щоб успішно поєднувати тренди та свою культуру.

Karl Lagerfeld в Україні

Звичайно ж, хочеться не тільки читати про неймовірні перемоги дизайнера та його твори, але й розглянути їх. Для цього ви можете відвідати фірмовий бутік, або скористатися послугами офіційного представника в нашій країні, інтернет-магазину Ultrashop. Тут представлений модельний ряд для чоловіків та хлопців, у якому велика різноманітність одягу, взуття, курток та білизни. Перейдіть за посиланням у статті та ознайомтеся з пропозиціями ідола моди останніх десятиліть.

Comments

.,.,.,.