Оплата комунальних послуг без головного болю

Коли нам приходить чергова квитанція, ми засмучуємось не тільки із-за регулярного зростання цін. Ми звикли, що для того, щоб заплатити за користування водою, газом чи електроенергію, треба витратити щонайменше декілька годин. Хтось сплачує комуналку в поштовому відділенні, комусь зручніше це здійснювати в банківському філіалі, а більш просунуті абоненти користуються терміналами самообслуговування. 

Але ми пропонуємо ще більш модерновий спосіб – щоб провести транзакцію, можна взагалі не покидати своєї кімнати. Що для цього необхідно? Все дуже просто. Зайдіть на офіційний сайт Bank24.

Оплата комунальних послуг та не тільки – що нам пропонує сервіс? 

В Банк24 є абсолютно всі функції, які можуть бути цікаві сучасному користувачеві. Оплата комунальних послуг здійснюється в два кліки. Достатньо вибрати компанію, яка вас обслуговує, та ввести ідентифікаційні дані для визначення вашого особового рахунку. 

У майбутньому простіше і швидше буде повторювати цю операцію, якщо ви зареєструєтеся в системі. Щоб створити акаунт, потрібно натиснути на кнопку з назвою «реєстрація». Перед вами відкриється невеличка анкета, де ви вказуєте контактний номер телефону, ім’я та прізвище, а також генеруєте пароль. Все це займає від сили хвилин п’ять. З обліковим записом ви зможете переглядати історію платежів та таким чином контролювати свої фінанси. Ви з легкістю знайдете транзакцію, яка вас цікавить, та зможете подивитися, коли вона була проведена. Це дуже зручно та практично – вся необхідна інформація завжди під руками. А ще в Bank24 можливі:

  • поповнення мобільного рахунку;
  • розрахунок за телебачення та інтернет;
  • переказ між картками;
  • погашення заборгованості перед банком чи МФО. 
  • Обрахування податків та багато іншого.

А які ще є переваги? 

Стильний та лаконічний дизайн, який не буде відволікати увагу під час проведення фінансових операцій – це перше, на що звертається увага. Сервіс зручний в користуванні – він має чітке та структуроване меню, в якому практично неможливо заплутатись. Тут все розбито по категоріях. В Банк24 є абсолютно все – тут можна не тільки переказати гроші на карту другові, але й сплатити інтернет-покупки та зарахувати кошти на рахунок улюбленої комп’ютерної гри. Всі транзакції проводяться швидко, але у випадку неуспішності операції гроші можна повернути собі – для цього потрібно або зателефонувати на гарячу лінію, або скласти письмове звернення. 

Comments

.,.,.,.