Home Blog

Де у Чернівцях оформити страхування автомобіля в Чехію?

0

Плануєте поїздку в Чехію власним автомобілем, або вже знаходитесь там? Тоді вам обов’язково необхідно оформити страхування автомобіля, оскільки це забезпечить вас від багатьох проблем та труднощів, які можуть виникнути при відсутності полісу. 

Бажаєте оформити страхування автомобіля в Чехії за максимально вигідною ціною? У нашій статті ви дізнаєтесь, як отримати страхування за короткий термін, не переплачуючи за послуги компаніям.

Страхування автомобіля у GREEN TRAVEL – найкращий вибір для чернівчан 

Бажаєте застрахувати ваш автомобіль для в’їзду в Чехію та не сумніватися у юридичній надійності та якості поліса? Рекомендуємо звернутися до провідного українського страхового брокера Greentravel, який застрахує ваш автомобіль на максимально вигідних умовах.

GREEN TRAVEL пропонує надзвичайно низькі ціни та максимально зручний сервіс високої якості. Звернувшись до компанії, ви отримаєте якісну юридичну допомогу та супровід упродовж оформлення страхування. GREEN TRAVEL робить усе на найвищому рівні, відповідно до міжнародних стандартів. 

На сайті ви можете самостійно розрахувати вартість страхування вашого автомобіля для в’їзду за кордон. На офіційній сторінці GREEN TRAVEL ви також можете ознайомитися з усією актуальною інформацією та знайти відповіді на питання, які можуть виникнути під час процедури. 

Ви отримаєте ваше страхування за максимально короткий термін будь-яким зручним способом. GREEN TRAVEL поважає своїх клієнтів, тому забезпечує максимально комфортні та вигідні умови оформлення страхування. Інформаційну підтримку компанії ви отримаєте навіть за кордоном, а у випадку виникнення будь-яких питань чи труднощів з страхуванням, ви можете звернутися до працівників компанії, які владнають усе відразу.

У GREEN TRAVEL усі послуги набагато дешевші, ніж в офісах. Також постійні клієнти мають чудову можливість отримати знижки. Усі клієнти гарантовано зможуть повернути коштів до початку дії поліса. Страхування автомобіля для в’їзду за кордон у GREEN TRAVEL – це найкраще рішення для чернівчан.

Як отримати поліс на автомобіль у Чехії?

Отримати поліс на автомобіль ви зможете будь-яким зручним для вас способом: як і за допомогою пошти, так і забравши з відділення компанії вже наступного дня. Якщо ж ви знаходитесь у Чехії, та вам необхідно отримати страхування за кордоном, виберіть на сайті пункт «потрібна доставка за кордон». GREEN TRAVEL  доставить страхування на автомобіль у Чехію за максимально короткий термін.

Оформлюючи поліс у GREEN TRAVEL , він уже через декілька хвилин потрапить у базу МТСБУ, де ви зможете перевірити самостійно відповідність номера страховки з вашим авто. Перевірити правильність страхування ви можете на сайті GREEN TRAVEL.

Оформити страхування на автомобіль у Чехії у GREEN TRAVEL – це правильне та найкраще рішення для тих, хто планує виїхати за кордон, або вже знаходиться там.

Де у Чернівцях придбати чохол для iPhone XR?

0

Ми не уявляємо свого життя без смартфонів. Кожного дня ми користуємось телефоном і навіть уявити не можемо, які негативні чинники впливають на довговічність та стан ґаджета. Надмірний рівень вологи, бруд, пряме сонячне проміння та навіть поверхня, на якій знаходиться смартфон, може негативно відобразитись на роботі та продуктивності приладу. 

Проте смартфон можна захистити від негативних впливів за допомогою чохла. Чохол відіграє важливу захисну та естетичну функцію, він оберігає смартфон від ударів, падіння, подряпин, потрапляння пилу чи води. Якщо ви бажаєте продовжити термін експлуатації вашого телефона, забезпечити надійний захист від зовнішніх чинників, рекомендуємо придбати чохол для Apple iPhone XR на https://endorphone.com.ua/case-apple-iphone-xr.

Види чохлів для Apple iPhone XR

Аби правильно підібрати чохол для Apple iPhone XR та не прогадати, рекомендуємо звернути увагу на наступні критерії: вид та матеріал, з якого він виготовлений.

Найбільш популярними чохлами для Apple iPhone XR є бампер та накладка. Бампер забезпечує надійний захист бокових частин ґаджета. Накладка, на відміну від бампера, захищає як і бокові частини, так і корпус смартфона.

Чохли для Apple iPhone XR виготовляють із силікону та пластику. Ці матеріали зносостійкі та надійні, вони захищають телефон від ударів, подряпин, падінь та інших негативних впливів.

Замовити якісний чохол для Apple iPhone XR за доступною вартістю ви можете в магазині Endorphone.

Асортимент чохлів для iPhone у магазині Endorphone

Не знаєте, де у Чернівцях придбати якісний та стильний чохол для iPhone? Рекомендуємо завітати в Інтернет-магазин Endorphone, який пропонує величезний асортимент чохлів для вашого смартфона за максимально доступною ціною.

У Endorphone періодично оновлюється асортимент, тому в наявності ви знайдете найпопулярніші дизайни чохлів. 

Історія одного театру

0

Театр кожного міста має свою унікальну історію. Їх стіни чули найпрекрасніші пісні, театральні вистави, різні виступи. Це унікальне культурне місце, пише chernivtsi-trend.in.ua.

В місті Чернівці є своє культурне місце – Чернівецький драматичний театр імені Ольги Кобилянської.

В цій статті ви дізнаєтесь багато цікавого про цей унікальний театр та зрозумієте чому його варто відвідати.

Перш за все коли Ви приходите до театру, то перед вами відкривається вид на Театральну площу. Колись на ній були склади з військовим провіантом, потім тут був рибний базар, а в 1904 році на ній побудували театр і все – ніяких базарів та складів.

Будівництво

Сам театр спроектували віденські архітектори Гельмер і Фельнер . За їх ініціативі побудували більше 200 будівель по всій Європі, в тому числі 48 театрів. З них кілька у Відні і український Одеський оперний театр, а в місті Фюрт (Німеччина) є близнюк чернівецького театру. Про будівництво театру австрійська преса того часу писала, що чернівецький театр – це мрія з оксамиту і золота. 

Коли побудували театр, на початку він виглядав не дуже пафосно, тому вирішили вирити перед ним яму і тепер щоб дійти до театру, треба спочатку спуститись по сходинкам, а потім по ним піднятись. А логіка в тому, щоб на театр дивитись знизу вгору, тоді він красивіше. Такий собі оптичний прийом. Театр надзвичайно красиво виглядає з гори. В цьому вам допоможе переконатись дрон. Екстер’єр театру виконаний у стилі бароко. Вартість будівництва театру коштувала 600 000 крон. На той час це були фантастичні гроші.

Відкрили театр дуже яскраво 3 жовтня 1905 року. Це і є День його народження. На будівлі є статуя Аполлона, також зображено Шевченка, Шекспіра, Гете, Вагнера, Моцарта та інших.

Що за лаштунками?

Радимо Вам взяти екскурсію в театрі – «Театр за лаштунками». Назва говорить сама за себе. Ви зможете побачити театр зі сторони актора, а не глядача.

Ваша екскурсія розпочнеться із залу, де проходять вистави. Він виконаний в червоному стилі і є типовим для австрійського стилю будівництва. Ви зможете навіть зайти на сцену та побачити всю красу залу очима актора. Такі ж екскурсії проводять і в Віденському театрі. 

Чернівецький театр входить в десятку найкрасивіших театрів світу.

В Чернівецькому театр бував імператор Австрії – Франц Йосиф. Він сидів в окремому королівському ложе, яке і зараз існує для особливих гостей.

Також в короля Франца була своя кімната відпочинку в театрі. Звідти у нього був окремий вихід на ложу. Також він мав свій окремий вхід в театр. Він під’їжджав завжди на кареті і окремо піднімався на другий поверх королівського ложе.

На оздоблення зали театру пішло близько 5 кілограмів золота, точніше 4 кілограми та 800 грамів. Остання реставрація театру була в 1980 році.

Цікавий факт. В стільчиках в залі була спеціальна морська трава, яка вбирає звук під час сидіння на нього та давала гарну акустику. Потім коли проводили реставрацію, траву прибрали і поставили замість неї поролон. Але через декілька місяців зрозуміли, що поролон зовсім не вбирає звук в залі і дає скрипи стільців, але було вже пізно.

Відома легенда говорить, що дзеркало в театрі, яке знаходиться на другому поверсі є магічне. Привезено воно було у Чернівці у 1878 році з Венеції. Кажуть, що якщо в нього подивитися, то збудуться всі бажання, оскільки воно володіє особливою енергетикою. 

На сцені театру виступала велика кількість зірок світу. До прикладу, Джузеппе Верді, Йоганн – Фрідріх Шиллер, Ріхард Вагнер, Енріко Карузо, Соломія Крушельницька,  Федір Шаляпін.

За всю історію театру тут зіграно більше чим 500 вистав.

В театрі також працювала Софія Ротару. На Алеї зірок на Театральній площі є її зірка. Також є зірка слави співака Іво Бобула, який народився в Чернівецькій області, Назарія Яремчука, Миколи  Мозгового, Володимира Івасюка, Яна  Табачника та багатьох інших.

Тому варто зазначити, що історія самого театру є особливою, яка заслуговує уваги. В його будівництво було вкладено багато сил, любові та архітектурної майстерності.  Обов’язково відвідайте театр, побувайте на виставі та загляніть за його лаштунки. Він фантастичний. А знайти його можна за адресою – м. Чернівці, Театральна площа, буд. 1.  Бажаємо приємного перегляду вистав та цікавої екскурсії.

Інгалятори, їх типи та характеристики

0

Які бувають інгалятори та які в них параметри? Інгалятори – це пристрої, призначені для вдихання та очищення дихальних шляхів. Можна виділити кілька типів інгаляторів, розділивши їх на поршневі, ультразвукові, діафрагмові та напірні інгалятори. Кожен із цих інгаляторів може мати різні параметри.

В останні кілька років ми спостерігаємо зростаючу популярність інгаляційної терапії, зокрема небулайзерної. Медична спільнота сумісна, інгалятори  – це майбутнє медицини. Цей інноваційний метод лікування є універсальним. Його можна застосовувати як дітям, так і дорослим. Він безпечний – додатково не навантажує травну систему, ефективний – мікрочастинки потрапляють безпосередньо в органи дихання, надаючи негайний терапевтичний ефект. Придбати його можна в Med-magazin.ua.

Типи інгаляторів

Який краще: сітчастий чи поршневий? Кожен із типів відрізняється способом розпилення. Поршневі (пневматичні) інгалятори складаються з електричного компресора та контейнера з ліками. Вони схильні видавати досить гучний шум під час роботи, що може збентежити чутливих дітей або викликати інтерес у допитливіших. З іншого боку, сітчастий (мембранний) інгалятор працює, проштовхуючи рідкі ліки через крихітні отвори в мембрані, що вібрує. Його перевагою є оперативність та точність. Про те, як користуватися ними, підкаже фахівець з магазину.

Параметри

Параметри інгаляційних пристроїв є дуже важливим питанням, яке слід враховувати при покупці інгаляторів, але мало хто знає, що вони означають і як можуть впливати на якість інгаляції. Які параметри можна розрізняти в інгаляторах?

Розмір частинок MMAD

Одним з найважливіших параметрів є розмір часток, виражений в MMAD. Це середній розмір аерозольної частинки, зазначений у мікрометрах, що означає, що не менше половини частинок, що генеруються пристроєм, мають діаметр, менший або дорівнює зазначеному діаметру.

Нижче ви можете знайти розмір часток, призначених для проникнення в окремі відділи дихальних шляхів. Лікар розповість, як дихати правильно з апаратом.

Також варто подумати про покупку пристрою з небулайзером, що має спеціалізовані ковпачки. Вони зазвичай дозволяють генерувати частинки різного розміру, що дозволяють проникати в кожен відділ дихальних шляхів залежно від захворювання. При нежиті це важливо. Таке рішення дозволяє використовувати пристрій декільком людям із різними респіраторними захворюваннями. Іноді трапляється так, що старі моделі інгаляційних пристроїв не мають можливості змінити розмір частинок. Вони фіксовані, але, наприклад, ви можете купити інгаляційні набори з накладками, які дозволяють змінити розмір частинок. Як працює пристрій пояснить консультант.

Частинки різного розміру та їх всмоктування:

 • 8 мкм – при кашлі.
 • 5 – 8 мкм – пенетрація трахеї.
 • 2 – 5 мкм – всмоктування у бронхах.
 • 0,5 – 3 мкм – альвеолярна абсорбція.

Системи відеоспостереження у Чернівцях

0

Одним із сучасних способів забезпечення безпеки та захисту певної території чи об’єкту є система відеонагляду на https://hikvision.co.ua/kamery-videonablyudeniya/. Останнім часом такий прилад став затребуваним серед споживачів різноманітних сфер. Багато чернівчан нехтує встановленням відеонагляду, проте такий прилад дозволить вам уникнути багатьох протиправних дій. 

Чому важливо встановити системи безпеки?

Найпопулярнішою та найбільш доступною системою безпеки є відеоспостереження. Головною метою цього пристрою є забезпечення безпеки на території чи об’єкті, на якому його використовують. Наприклад, відеокамери у магазині, торговому центрі чи навіть у офісі необхідно використовувати для того, щоб стежити та контролювати за порядком у приміщеннях. Інколи така система безпеки дозволяє уникнути низки протиправних дій. 

Системи відеоспостереження широко застосовують у різноманітних галузях та навіть у домашніх потребах. Отриманий відеоматеріал дозволить вам не лише стежити за порядком, але й отримати докази вчинення тої чи іншої протиправної дії.

Тому системи відеоспостереження – це не лише один із способів забезпечення безпеки на ділянках, це надійне джерело збору інформації.

Зараз системи відеонагляду є доступними і їх може придбати кожен охочий. Де у Чернівцях купити надійну та якісну відеокамеру?

Магазин Hikvision – запорука надійного захисту та безпеки 

Якщо ви шукаєте якісну та надійну систему безпеки та відеоспостереження, завітайте на сайт магазину Hikvision, який пропонує чернівчанам величезний асортимент відеокамер для будь-яких потреб. 

Уся продукція відомого китайського бренду вже встигла завоювати популярність серед користувачів. Hikvision пропону надзвичайно вигідні та лояльні умови покупки. Завдяки цьому ви можете придбати надійну систему безпеки за доступною вартістю. Перевагою відеокамер від Hikvision є гарантія якості, довговічність та ефективність. Окрім цього, системи захисту від Hikvision мають всі необхідні сертифікати якості, що свідчить про їх переваги на ринку. Вони оздоблені всіма сучасними функціями, є моделі з інфрачервоною підсвіткою, надійним захистом від надмірного рівня вологи, перепадів температур та інших негативних умов навколишнього середовища.

На сайті магазину Hikvision ви можете детальніше ознайомитися з величезним асортиментом камер та підібрати ту, яка задовольнить усі ваші потреби. 

Особливістю Hikvision є те, що магазин не лише продає камери, але й проводить підключення та налаштування приладів на різноманітних об’єктах. Зокрема камери відеоспостереження можна встановити у під’їздах, квартирах, будинках, складах, паркінгу, на промислових об’єктах, у магазинах, подвір’ях, садах, парках тощо. 

При виникненні будь-яких труднощів із вибором, ви можете звернутися до спеціалістів магазину, які допоможуть вам та якісно проконсультують. Саме тому, якщо ви бажаєте забезпечити надійний захист на тому чи іншому об’єкті чи території, вибирайте системи відеонагляду від Hikvision.

Сумка Карл Лагерфельд – найкраще рішення для сучасних особистостей

0

Культовий дизайнер відомий на весь світ, став легендою моди та одним із провідних трендсеттерів. Працюючи креативним директором у таких модних будинках, як Chanel, Fendi, він здобув величезний досвід у сфері ведення бізнесу. У чому його переваги? Талановитий модельєр славився прогресивним підходом до моди, унікальним почуттям естетики, а також особистими якостями: амбітністю, витривалістю та високою продуктивністю. Коли до автора приходить натхнення, руки самі починають створювати шедеври, промальовувати кожен елемент ескізу і створювати унікальні текстури. Це призвело до великої популярності та захоплення в очах публіки, яка всім серцем полюбила європейського автора смаку.

Пригадаймо, чим ми звикли стилізувати луки? Важливою деталлю завжди була і буде сумка Карл Лагерфельд. Універсальна річ зроблена із профільних матеріалів. В основному це натуральна шкіра, яка має відмінні властивості.

Основні характеристики:

 • міцність;
 • зносостійкість;
 • зручність;
 • престижний зовнішній вигляд.

Таким чином можна зробити висновок, що дані моделі прослужать тобі багато років і будуть актуальними у різні проміжки сезонів та часу. Фешенебельний бренд є виробами для чоловіків, презентуючи виключно мультифункціональні товари з яскравим акцентом.

Рюкзаки дають можливість взяти з собою багато речей і вирушити у захоплюючу подорож, а ще їх можна використовувати для того, щоб носити ноутбук і не переживати, що він розіб’ється. Аксесуари через плече – комфортний та мінімалістичний варіант на кожен день. Мінімум напруги, максимум зручності. Супер!

ЛОГОТИП

У основі лежить силует творця, саме його профіль. Якщо ви подивитеся на обличчя, то точно дізнаєтесь його. Перевірено!

У ЧОМУ СЕКРЕТ ЛЕЙБЛУ?

Корпорація існує вже не одне і не два десятиліття, але це питання здається нагальним: як за такий довгий час зберегти авторитет і не зменшити планку? Все просто, адже дуже важливо завжди прагнути підкорювати нові висоти, не змінювати своїх принципів у роботі, але бути достатньо мобільним для того, щоб успішно поєднувати тренди та свою культуру.

KARL LAGERFELD В УКРАЇНІ

Звичайно ж, хочеться не тільки читати про неймовірні перемоги дизайнера та його твори, але й розглянути їх. Для цього ви можете відвідати фірмовий бутік, або скористатися послугами офіційного представника в нашій країні, інтернет-магазину Ultrashop. Тут представлений модельний ряд для чоловіків та хлопців, у якому велика різноманітність одягу, взуття, курток та білизни. Перейдіть за посиланням у статті та ознайомтеся з пропозиціями ідола моди останніх десятиліть.

Сумка Карл Лагерфельд – найкраще рішення для сучасних особистостей

0

Культовий дизайнер відомий на весь світ, став легендою моди та одним із провідних трендсеттерів. Працюючи креативним директором у таких модних будинках, як Chanel, Fendi, він здобув величезний досвід у сфері ведення бізнесу. У чому його переваги? Талановитий модельєр славився прогресивним підходом до моди, унікальним почуттям естетики, а також особистими якостями: амбітністю, витривалістю та високою продуктивністю. Коли до автора приходить натхнення, руки самі починають створювати шедеври, промальовувати кожен елемент ескізу і створювати унікальні текстури. Це призвело до великої популярності та захоплення в очах публіки, яка всім серцем полюбила європейського автора смаку.

Пригадаймо, чим ми звикли стилізувати луки? Важливою деталлю завжди була і буде сумка Карл Лагерфельд. Універсальна річ зроблена із профільних матеріалів. В основному це натуральна шкіра, яка має відмінні властивості.

Основні характеристики:

 • міцність;
 • зносостійкість;
 • зручність;
 • престижний зовнішній вигляд.

Таким чином можна зробити висновок, що дані моделі прослужать тобі багато років і будуть актуальними у різні проміжки сезонів та часу. Фешенебельний бренд є виробами для чоловіків, презентуючи виключно мультифункціональні товари з яскравим акцентом.

Рюкзаки дають можливість взяти з собою багато речей і вирушити у захоплюючу подорож, а ще їх можна використовувати для того, щоб носити ноутбук і не переживати, що він розіб’ється. Аксесуари через плече – комфортний та мінімалістичний варіант на кожен день. Мінімум напруги, максимум зручності. Супер!

Логотип

В основі лежить силует творця, саме його профіль. Якщо ви подивитеся на обличчя, то точно дізнаєтесь його. Перевірено!

У чому секрет лейблу?

Корпорація існує вже не одне і не два десятиліття, але це питання здається нагальним: як за такий довгий час зберегти авторитет і не зменшити планку? Все просто, адже дуже важливо завжди прагнути підкорювати нові висоти, не змінювати своїх принципів у роботі, але бути достатньо мобільним для того, щоб успішно поєднувати тренди та свою культуру.

Karl Lagerfeld в Україні

Звичайно ж, хочеться не тільки читати про неймовірні перемоги дизайнера та його твори, але й розглянути їх. Для цього ви можете відвідати фірмовий бутік, або скористатися послугами офіційного представника в нашій країні, інтернет-магазину Ultrashop. Тут представлений модельний ряд для чоловіків та хлопців, у якому велика різноманітність одягу, взуття, курток та білизни. Перейдіть за посиланням у статті та ознайомтеся з пропозиціями ідола моди останніх десятиліть.

Чернівчанин Михайло Цар на шоу «Голос країни»

0

На сцені популярного шоу «Голос країни» з’явився чернівчанин Михайло Цар, який заспівав пісню  Джона Ледженда «All of Me». У третьому випуску, де продовжувалися сліпі прослуховування юнак зумів повернути крісло Святослава Вакарчука. Відомо, що 21-річний юнак був фіналістом «Голос. Діти», де музичним наставником була Наталія Могилевська. Більше на сайті chernivtsi-trend.in.ua.

Музичний шлях чернівчанина Михайла Царя

На шоу Михайло Цар розповів, що приїхав із прекрасного міста Чернівці. Учасник шоу бажає закінчити роботу, яка не приносить йому в житті ейфорії та задоволення. Працює консультантом в меблевому комплексі. З усмішкою на обличчі він признається, що як тільки-но з’являється вихідний день, сідає за фортепіано та цілий день присвячує себе музичній діяльності. Шоу «Голос країни» для нього є майданчиком, який збирає талановитих та креативних людей. Михайло Цар вважає, що це хороший старт для музиканта-початківця, який мріє про велику сцену.

Михайло Цар на сцені професійно виконав пісню Джона Ледженда «All of Me» та повернув до себе крісло Святослава Вакарчука. А музикант Потап впізнав в учасника фіналіста з «Голос. Діти», який був у команді Наталі Могилевської. Михайло Цар був крок від перемоги, але тоді переможцем став Роман Сасанчин. Після цього періоду минуло багато часу та відбулося багато змін, але єдине, що не змінилося – це бажання бути на сцені та співати. Музикант розказує, що той маленький Міша змінився на дорослого, який знає чого хоче від проєкту. Також  Надя Дорофеєва замотивувала Михайла Царя, сказавши, що він має бути співаком, а не продавати меблі.

Чернівці щиро вболівають за свого земляка та бажають успіху на великій сцені «Голосу країни». Бо однозначно Михайло Цар талановитий та креативний музикант.

Додаткова інформація

 • Михайло Цар на «Голосі. Діти» був закоханий в Анну Трінчер, якій зізнався у своїй симпатії та подарував сережки.
 • Декілька років назад талановитий буковинець Андрій Рибарчук став суперфіналістом на шоу  «Голос країни».

Фото з інтернет-ресурсів 

Оплата комунальних послуг без головного болю

0

Коли нам приходить чергова квитанція, ми засмучуємось не тільки із-за регулярного зростання цін. Ми звикли, що для того, щоб заплатити за користування водою, газом чи електроенергію, треба витратити щонайменше декілька годин. Хтось сплачує комуналку в поштовому відділенні, комусь зручніше це здійснювати в банківському філіалі, а більш просунуті абоненти користуються терміналами самообслуговування. 

Але ми пропонуємо ще більш модерновий спосіб – щоб провести транзакцію, можна взагалі не покидати своєї кімнати. Що для цього необхідно? Все дуже просто. Зайдіть на офіційний сайт Bank24.

Оплата комунальних послуг та не тільки – що нам пропонує сервіс? 

В Банк24 є абсолютно всі функції, які можуть бути цікаві сучасному користувачеві. Оплата комунальних послуг здійснюється в два кліки. Достатньо вибрати компанію, яка вас обслуговує, та ввести ідентифікаційні дані для визначення вашого особового рахунку. 

У майбутньому простіше і швидше буде повторювати цю операцію, якщо ви зареєструєтеся в системі. Щоб створити акаунт, потрібно натиснути на кнопку з назвою «реєстрація». Перед вами відкриється невеличка анкета, де ви вказуєте контактний номер телефону, ім’я та прізвище, а також генеруєте пароль. Все це займає від сили хвилин п’ять. З обліковим записом ви зможете переглядати історію платежів та таким чином контролювати свої фінанси. Ви з легкістю знайдете транзакцію, яка вас цікавить, та зможете подивитися, коли вона була проведена. Це дуже зручно та практично – вся необхідна інформація завжди під руками. А ще в Bank24 можливі:

 • поповнення мобільного рахунку;
 • розрахунок за телебачення та інтернет;
 • переказ між картками;
 • погашення заборгованості перед банком чи МФО. 
 • Обрахування податків та багато іншого.

А які ще є переваги? 

Стильний та лаконічний дизайн, який не буде відволікати увагу під час проведення фінансових операцій – це перше, на що звертається увага. Сервіс зручний в користуванні – він має чітке та структуроване меню, в якому практично неможливо заплутатись. Тут все розбито по категоріях. В Банк24 є абсолютно все – тут можна не тільки переказати гроші на карту другові, але й сплатити інтернет-покупки та зарахувати кошти на рахунок улюбленої комп’ютерної гри. Всі транзакції проводяться швидко, але у випадку неуспішності операції гроші можна повернути собі – для цього потрібно або зателефонувати на гарячу лінію, або скласти письмове звернення. 

Команда чернівчан представила інноваційну розробку, що допоможе моніторити освітлення на вулицях

0

 

У Чернівцях команда з кафедри комп’ютерних систем і мереж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розробили інноваційну установку для автоматичного керування освітленням на вулиці. Прилади, розроблені командою, передадуть чотирьом громадам Донецької та Луганської областей. Про це розповіли на офіційному сайті університету, а детальніше про ноу-хау читайте на сайті chernivtsi-trend. 

В чому суть розробки

Розробка буде сповіщати де на вулицях міста не працюють лампи. Розроблені прилади також будуть визначати нелегальні підключення до електромереж та будуть вести аналіз споживання світла. Завдяки цьому бюджет громад буде значно економитися, зазначають на сайті університету.

Апарати тестували на базі “Чернівціміськсвітла”. У вересні минулого року установки пройшли сертифікацію ЄС і після цього їх почали створювати серіями. Зараз інженери готуються постачати прилади на Донеччину та Луганщину. Запроваджує цей проєкт «Фонд «Буковина інноваційна» в межах Програми ООН.

Де вже реалізовано цей проєкт?

У Лисичанській, Попаснянській, Торецькій, Новопсковській громадах проєктом користуються  впродовж останніх 9 місяців. Таке рішення дозволяє економити значну кількість бюджетних коштів та отримувати аналітичні дані щодо обліку і використання електроенергії.

Керівник проєкту Ігор Мосін зазначає, що під час виконання проєкту виникало багато труднощів, пов’язаних у тому числі зі світовою кризою через коронавірусну хворобу. Комунікації з громадами сприяли представники відділів Луганської ОДА.

Зараз команда готується до постачання готових приладів у громади та організації робіт з запуску і монтажу. Сподіваємося, що завдяки такій розробці в майбутньому економити кошти та краще слідкувати за електричними мережами зможе не лише Луганська і Донецька область, а й Буковина.